Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha ilyenkor vissza kéne tegeznem?

Ha ilyenkor vissza kéne tegeznem?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok és munka közben ha bejön pl. 2 45/50 körüli ember először magázódunk, de távozáskor "szia-val" köszönnek el. Én meg tiszteletből magázom és ő elköszön megint, most már ő is magázva. Olyan kellemetlen szitu.
2019. júl. 17. 18:31
 1/6 A kérdező kommentje:
Na látom, milyen "értelmesre" sikeredett a kérdésem. Bocsánat, 12 óra átka. :D
2019. júl. 17. 18:31
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Köszönj úgy el, hogy "Minden jót!". Abból nem lehet baj.
2019. júl. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De jó tipp! Ritka itt, köszi! :D
2019. júl. 17. 18:45
 4/6 Andizsuzsi ***** válasza:
Ilyenkor bátran tegezz vissza.
2019. júl. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az lenne a normális, hogyha mint idősebb v. munkahelyi hierarchiában magasabb rangú, ő(k) kezdeményezik a tegeződést, hivatalosan.


Így szerintem nem volt semmi hivatalos, magázódjatok tovább.

2019. júl. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem űzünk sportot a tegeződésből ! Sokan ma sem értik, mi a "lényege" a tegeződésnek, kik és miért tegeződnek és kik és miért nem... A két 45/50 körüli embernek nem volt semmilyen alapja a tegeződéshez. Egyszerűen bunkók voltak vagy így próbálkoztak közeledni. A vissza-magázásodra felébredtek, hogy hol a határ és ezért újra magázódtak ők is.
2019. júl. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!