Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ezt szóvá tettétek volna a...

Ezt szóvá tettétek volna a helyemben?

Figyelt kérdés

Aki eget rengető kérdésre számít, el se olvassa.


Mindig ugyan abba a péksége járok, az alkalmazottak rendszeresen cserélődnek.

Most is egy új csaj volt, mondtam,hogy mit kérek.A kasszában a főnök állt, mikor elvettem a pultról az árut fizetés után,akkor láttam,hogy a túrós táska helyett valami tök mást kaptam.

Mondtam is,hogy nem ezt kértem.A főnök mondta a csajnak,hogy rosszat adott, de tök normálisan.

Erre a csaj flegmán mondta,hogy pedig direkt kétszer is megkérdeztem.

Ez pedig igaz is, valóban kétszer kérdezett.De nem azt,hogy mit kérek,hanem hogy hányat.Egyet?Egyet,válaszoltam.


Viszont nem bírtam szó nélkül, így mondtam is neki,hogy a mennyiséget kérdezted meg kétszer, de ha nem így lett volna, akkor is a vevőnek van igaza.

Erre vissza akart szólni, de a főnök nagyon szúrós szemekkel nézett rá, így csak elköszöntem.

Hangsúlyozom, a flegma stílussal volt a baj, mintha én lennék a hülye.

Még ki sem léptem az ajtón, hallottam,hogy a következő vásárló mondja,hogy egy kakaós csigát kér, a csaj meg visszakérdez,hogy négyet?Megálltam egy pillanatra, de erre már túlzás lett volna beszólni, csak pontosan így kaptam meg én is a másik terméket a kért helyett, és így kicsit "fail" volt,hogy rögtön utánam megint félrehall.


Szó nélkül szoktam hagyni az ilyeneket, de ez most hirtelen felbosszantott.Azért viszont kicsit sajnálom,hogy pont a főnök előtt csináltam meg ezt a jelenetet, mármint a csajnak biztos nem lesz jó pont.Mondjuk úgy sem fog sokáig maradni, ahogy a többiek sem szoktak.


2018. jún. 20. 20:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze, hogy szóvá tettem volna! Könyörgöm, nem azt adta, amit kértem, naná, hogy szóvá teszem!
2018. jún. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, akora ott a fizetés, hogy a főnök örül, ha van ki álljon a pultnál egyáltalán...
2018. jún. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!