Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A barátnőm áruló? Megszakítsam...

A barátnőm áruló? Megszakítsam vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

15 éve a legjobb barátnőm volt egy lány,egymásnál ettünk,ittunk,aludtunk---én roma lány vagyok,ő magyar...erre kiírt a minap egy cigány ellenes dumát az iwiw üzenőfalra....személyes sértésnek vettem....

lehet ő nem is igaz barát--azt mondta h nem rám értette,,,,


2010. jún. 10. 19:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
37%
Biztos volt oka rá hogy ezt kiírta,én megértem.Biztos most jött rá az igazságra.
2010. jún. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy belekötöttek utcán...azért 15 év az 15 év.

Én is dühös lennék rá, nem arról van szó

És hogy intézte el? Szimpla "bocsi" vagy esetleg muatott valami komolyabb megbánást?

2010. jún. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
azt mondta,hogy nem kéne ezt magamra venni
2010. jún. 10. 19:24
 4/25 anonim ***** válasza:
42%

örülj, hogy kiderült az igazság

ezt elég nehéz kimagyarázni...

aki ennyire nem gondolkodik, csak a hüly e szlogenek után megy, arra nem érdemes időt vesztegetni

2010. jún. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
19:18----igen,valóban volt rá oka együtt érettésigiztünk és bizonygatni akarta az ismerősei előtt hogy ő mennyire ért a szociológiához,ezért villogott ilyen témával az üzenő falon.Számomra szánalmas.bocsi
2010. jún. 10. 19:30
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért nem így működik..:/ próbálj meg beszélni vele komolyabban, aztán ha nem reagál, akkor tarts egy kis távolságot, hátha észbe kap.
2010. jún. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
előzőt visszavontam ak még nem láttam, úgy más:(
2010. jún. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
persze az elfogulatlan válaszhoz tudni kellene, mit írt. lehet, te reagáltad túl
2010. jún. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Egy seggel nem lehet két lovat megülni! Ha a legjobb barátnőm cigány, akkor nem írok cigányellenes dumát az iwiwre. Ha pedig egy konkrét ügyről volt szó, akkor meg nem utalok a faji hozzátartozásra. Olyan válasz, hogy "nem rád értettem" - enyhén szólva képzavar...
2010. jún. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
jó válasz!
2010. jún. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!