Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért csinálják ezt egyes...

Miért csinálják ezt egyes válaszolók?

Figyelt kérdés

Több helyen is látom, hogy ha tizenévesek kikérik az itt levők véleményét szerelmi ügyben rögvest le vannak ugatva, hogy minek agyalsz ezen, inkább tanulj. Szerintem igenis normális, ha egy 16 éves lány nem egész nap magol, hanem él. Persze ezen nem azt értem, hogy hú 14 éves és már egy éve nem szűz...

De miért nem a kérdésre válaszoltok? Vagy akkor minek írtok egyáltalán oda?


2010. jún. 7. 19:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

nem akarok senkit megbántani, de felnőtt emberek is tévhitben vannak a szerelmi ügyeikkel kapcsolatban...

és egy 14-15 évesnek nem ilyeneken kellene agyalnia tényleg, mert mire elmúlik 20, addigra kiég lelkileg úgy ahogyan van. sok bántalmak és a többi, mert nem tudják az emberek, mi az igazi szerelem/szeretet(tisztelet a kivételnek), amit ők éreznek az a ragaszkodás magas foka, vágyakozás a másik után, és ebből adódó féltékenység, veszekedés, utána pedig a kérdés a GYK.hu ra...

ezen kellene elgondolkodni igazából.

de ez nem azt jelenti, hogy azokkal vagyok, akik lehurrogják a fiatalokat, csupán azt mondom, hogy lehet van igazuk, csak nem ilyen formában kell előadniuk. megértem a felháborodásod, de nem tartom okos ötletnek, mert ezekből is csak a lelki bajok vannak. nem kell a szemétkedéssel foglalkozni az igaz, viszont a mondanivalóját azt meg lehetne érteni.


üdv

25/F

2010. jún. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!