Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ilyen helyzetben mit csináljak?

Ilyen helyzetben mit csináljak?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el a középiskolát.Nem tartom magam tucatembernek.Vannak sajátos szokásaim.

Az osztálytársaim között vannak páran,akiket zsigerből utálok.Tipikusan olyan emberek,akik azt képzelik magukról,hogy ők a legokosabbak,a legjobbak,a legszebbek.

Nem álltam be az őket imádók közé,azóta is lekezelően beszélnek és viselkednek velem.

Van egy másik csoport is,ők hívtak párszor erre-arra.Többször is visszautasítottam.Nincs kedvem velük lenni.Erre kitalálták,hogy magamnak való vagyok.

Van egy másik csoport is.Szerintük pedig én vagyok lekezelő és barátságtalan mindenki mással.

Pedig az én egyetlen "bűnöm" az,hogy nincs kedvem jópofizni másokkal és segget nyalni.

Megéri lemondani az elveimről,és olyan emberekkel barátkozni,akiket nem tartok szimpatikusnak,és esetleg érezzem jól magam velük,vagy mondjak le a közösség nyújtotta örömökről?

Ha pedig le kell mondanom róluk,hogy mutassam meg az osztálytársaimnak,hogy nincs szükségem rájuk?


2011. okt. 29. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Aha.

Szóval: adott egy közösség, ahol számodra senki sem tud megfelelő társaságot nyújtani?!

Valahol a világban van valaki, aki érdemes arra, hogy barátkozhasson Veled?

2011. okt. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze,hogy van.Hogy ne lenne? Csak éppen az osztálytársaim nem tartoznak ebbe a kategóriába.
2011. okt. 29. 22:19
 3/3 anonim válasza:
Ismerős helyzet csak nálam nincsenek ilyen csoportok, nekem szimplán éretlen az osztálytársaim nagy része hozzám képest(nekem így jött le). Én sem megyek velük sehova meg nem is annyira érdekelnek de én nem mondok nekik semmit, hagyom őket, hogy éljék a világukat.
2011. okt. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!