Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért csinálják ezt egyes...

Miért csinálják ezt egyes válaszolók?

Figyelt kérdés

Több helyen is látom, hogy ha tizenévesek kikérik az itt levők véleményét szerelmi ügyben rögvest le vannak ugatva, hogy minek agyalsz ezen, inkább tanulj. Szerintem igenis normális, ha egy 16 éves lány nem egész nap magol, hanem él. Persze ezen nem azt értem, hogy hú 14 éves és már egy éve nem szűz...

De miért nem a kérdésre válaszoltok? Vagy akkor minek írtok egyáltalán oda?


2010. jún. 7. 19:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szervusz! Szerintem klassz dolog, ha valaki kérdez, mert fejlődni akar. Sajnos több esetben tapasztalom, hogy durva szavakkal illetik egymást az emberek. Talán azért mert itt arctalanul meg lehet tenni. Sokszor igyekszem klassz válaszokat adni, olyat ami szívből jön. Nem írok csúnya dolgokat, s képzeld egyszer még le is tiltottak mert valaki azt mondta, hogy én sértegetem. Nincs is szókincsemben buta szavak, nem használom a mindennapokban, ezért is csodálkoztam a letiltáson. Amikor letiltottak sokáig abban a hitben voltam biztos a gépemmel van a gond, mert nem válaszolt senki arra miért nem működik gyk-m. Közben olvashattam a csúnya beszólásokat. Hihetetlen volt.

Szerintem szelektálni kell a klassz válaszok között. Amikor szembesülsz buta válaszokkal azt úgy fogadd, hogy valaki itt éli ki frusztrált életét.

:) Köszönöm, hogy elolvastál.

2010. jún. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
én is valami iylesmire gondoltam. Csak például én egy nagyon érzékeny ember vagyok, és nagyon könnyen fel tudom magam ilyeneken húzni.
2010. jún. 7. 20:35
 3/11 anonim ***** válasza:
Ne húzd fel magad ilyeneken, neten mindenkinek nagy a pofája, valaki meg kifejezetten azért jár fel ide, hogy lehurrogja a másikat. Ne foglalkozz velük, úgy sem ismered őket.
2010. jún. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Én azt a marhát tiltanám ki aki minden kérdésre azt írja, hogy mert terhes vagy.
2010. jún. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
na igen, ő a másik, akitől a frászt kapok...
2010. jún. 7. 21:12
 6/11 anonim ***** válasza:
Tény, hogy nagyon sok jó és értelmes kérdés érkezik, amire én is nagyon szívesen válaszolok. Sok ismerőst szereztem itt, többel a mai napig megosztjuk az adott témáról egy-két hetente a tapasztalatainkat, ami miatt "összekerültünk"! :) Nagyon szeretem a közvetlen, segítőkész embereket, ugyanakkor néha már engem is frusztrálnak a bugyuta kérdések, amiket 100-szor feltesznek egy nap. Ilyen pl a "lehetek terhes?" kategória vagy a "jó ez a péniszméret?". :) Ha úgy érzem már nem bírnék normálisan válaszolni, akkor vagy csak röviden fogalmazom meg a véleményem/tanácsom, vagy inkább nem is válaszolok, mert nem akarok bántani senkit. A fejmosást úgy is elvégzik helyettem! :S
2010. jún. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én 15 éves vagyok, és amikor szerelmi ügyben kértem mások véleményét, tanácsát ezen az oldalon, tényleg rögtön lehurrogtak, hogy "rajzolgass a bioszfüzetbe sziveket". -.- Komolyan, mintha egyesek nem lettek volna tinik. Normálisan, helyesen írok, értelmesen megfogalmazom a kérdést, a válasz mégis durva és otromba. Nincs jobb dolguk az ilyeneknek?
2010. jún. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Én úgy szoktam csinálni, mikor már harmadszorra látom ugyanazt a kérdést, hogy bemásolom neki a másikat. Meg tényleg vannak iylen hülyeségek, mint amiket írtál... Azokhoz hozzá se szólok, nehogy én legyek a hülye.

De azt nagyon nem bírom, mikor egy fejlődő, 16 éves lánynak odaírják, hogy inkább tanulj. Ők most kezdik megismerni a dolgokat, kíváncsiak a másik nemre. Jóhogy érdekli őket egy két téma. Meg mi az, hogy ne legyen az ember szerelmes? Akik iylen válaszokat annak azoknak nem volt gyerekszobájuk...

2010. jún. 8. 09:38
 9/11 anonim ***** válasza:

Én pont tegnap jártam így. Nem nagyon szoktam ezen az oldalon járni, de ha úgy érzem, hogy kérdésem van, azt megkérdezem. Tegnap egy igen kényes kérdést tettem fel, amire azt kaptam, hogy mélyen szégyelljem el magam (hú, de hogy én mit kaptam, komolyan mondom megviselt). Én egy jogi kérdést kérdeztem, feltételeztem, hogy az ír, aki a jogi oldalát meg tudja közelíteni. Ehelyett érzelmileg közeledtek a kérdésemhez és kaptam hideget meleget. Persze amikor kifejtettem bővebben, hogy miről is van szó, akkor már mindjárt nem voltam szégyenteljes, sőt nagyszerű, tisztességes ember. Nem értem miért ítélik el az embert a részletek ismerete nélkül. Aki ilyen az ne is írjon. De még így is hajlandó lettem volna elfogadni a kritikát, ha azt kulturáltan, rosszindulat nélkül teszik.

Tehát az ember itt sokszor megbántódhat.

2010. jún. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja, de azt azért hozzáteszem, hogy vannak itt nagyon értelmes, jóindulatú, segítőkész emberek. És szerencsére ők vannak többen.
2010. jún. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!