Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogy kéne köszönnöm a bnőm...

Hogy kéne köszönnöm a bnőm anyjának? 15/L

Figyelt kérdés
Az anyja 38 éves.
2018. febr. 5. 14:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Jónapot kívánok, vagy csókolom.
2018. febr. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Bár nem illetlenség, én Jó napot kívánok-kal nem szoktam nőnek köszönni. Csókolom.
2018. febr. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%
Csókolomot mondjuk. Ha zavarja, hogy magázod és olyan típus, hogy inkább a tegeződést szeretné, akkor úgyis mondani fogja, hogy tegezd és köszönj neki sziát. Nem vagyunk egyformák ugyanis. Van, aki elvárja a magázódást, valaki meg nem szereti.
2018. febr. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%

Csókolom / jó napot.

Ha fiatalos, akkor felajánlja, hogy tegezd, de magadtól ne.

2018. febr. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%
Csókolom.
2018. febr. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Hát már mindegy.

Fbn írt a bnőm anyja h "szia" én meg vissza irtam ugyanazt

Nem baj????

2018. febr. 5. 15:12
 7/19 anonim ***** válasza:
53%

Csókolom? Hány éves vagy 5?!


Jó napot kívánok, az a legértelmesebb... :)

2018. febr. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
71%
"Fbn írt a bnőm anyja h "szia" én meg vissza irtam ugyanazt " Elég egyértelmű hogy felnőttként letegez egy gyereket.. ettől még udvariatlanság az engedélye nélkül visszategezni.
2018. febr. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
75%
Jó napot a legjobb. Most már mindegy, de egyébként ezen nem kell parázni. Persze, illetlenség, udvariatlanság letegezni stb., de ebből szerintem normális ember nem csinál problémát, nem haragszik meg, nem hisztizik stb., hanem ha zavarja, akkor megkér, hogy inkább magázd. Ennyi.
2018. febr. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
67%

Utolsónak igaza van. Egyértelmű, hogy téged letegez, de neked illett volna megkérdezni, mielőtt visszategezed. Ha jófej, akkor nem gond, úgy is felajánlotta volna. Így egy kicsit hülyén jött ki, de ha találkoztok, kérdezd meg tőle, hogy szólítsd és hogy köszönj: tegeződve, vagy magázódva.

Volt egy munkatársam, aki kikérte magának, hogy őt letegezzék. Kb. annyi idős, mint a barátnőd anyukája.


Magamból kiindulva én örülni szoktam neki, ha megkérdezi a 16-17 éves, hogy nem gond-e, ha tegeződünk. Nekem illik felajánlani természetesen, de jól esik.

Lányom mindig mondta, hogy mondták az osztálytársai, milyen normális anyukád van.


Szóval egy kicsit elcseszted, de helyrehozható.

2018. febr. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!