Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A nők miért nem mennek be a...

A nők miért nem mennek be a férfi WC-be, amikor a női zárva van?

Figyelt kérdés
Inkább várnak az 1 darab mozgáskorlátozott WC előtt, pedig nekik úgysem szólna senki emiatt.
2017. nov. 4. 09:51
 1/9 anonim ***** válasza:
23%

Mert azt gondolják össze van hugyozva meg sz?rva minden, az nekik olyan gusztustalan már látatlanban is!

Én egyszer a nőibe mentem be mert nem volt választásom! És majd a fejemet vették! Mondom a csajnak! Na figyelj ide! Én higiénikusabb meg tisztább vagyok mint sok nő! Úgy hogy engem te ne fikázzál!

2017. nov. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
A benzinkutaknál és ahol 1-2 WC van csak, ott rendszerint be szoktak menni minden gond nélkül.
2017. nov. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%

Én mint kamionos sajnos sokat járok nyilvános wc - re. Olyan is előfordult már, hogy a férfi zárva volt, beszarni nem akartam, irány a női.


Atyaisten, még hogy az tisztább...Véres betétmaradványok, tampon, és a szokásos dolgok. A férfi budi ahhoz képest patika.

2017. nov. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Nőként alátámaszthatom az előző kommentet.

A nők ugye nem ülnek rá a budira (nem is tanácsos), így aztán aki béna, annak megy mindenfelé. Utána meg mint aki jól végezte dolgát, ott hagyja az egészet. A betétekkel, tamponokkal olyan ember alatti szinten működnek egyesek, hogy vérfagyasztó. Becsomagolni az elhasznált dolgot smafu, pedig direkt olyan csomagolása van, erre van kitalálva. Nálunk irodában van egy kolléganő, aki a kis véres kezével összetaperol mindent... komolyan, nem tudom, hol civilizálódtak egyesek.

Úgyhogy a kérdésre válaszolva: nem járok rendszeresen a férfibe, mert oda a férfiak járnak, de ha vészhelyzet van (pl a múltkor eltört a cső, lezárták stb), akkor bemegyek, az még jobb is szokott lenni, mint a női, mert nincs összepisálva.

2017. nov. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Eléggé ciki a nőknek a férfi WC. Plusz sok helyen piszoárok vannak, na azokat használd nőként.
2017. nov. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

1. A kérdezett eset nem jellemző, inkább ritka példa. Normál körülmények között pedig vannak jól bevált os okkal hozott szokások, szabályok.

2. Vannak helyzetek, mikor csak egy wc van, és ekkor ilyen probléma fel sem merül. Természetes, hogy mindenki azt az egyet veszi igénybe.

3. Vannak olyan esetek is, mikor aránytalan helyzet áll elő. Például e célból megérkezik egy busz egy kis helyre, 1-1 wc a két nem számára. A férfiak jellemzően gyorsabban intézik el, tehát az a wc hamarabb felszabadul. Vagy van "halaszthatatlan" eset. Magától értetődő a másik használata. Láttam olyant is többször, hogy valaki bekérezkedett a másik sor elején. Volt derültség, de beengedték.

4. Az emberek nagyon nem egyformák. A szükséglet szükséglet, kulturáltság kérdése, miként intézzük. Normális embereknél én ebből még problémát nem láttam, a használat, hogy úgy mondjam koedukáltan történt. És persze vannak emberek (mindkét nemből) akikkel ne hozzon össze a sors.

2017. nov. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
29%

Simán bemennek - sőt! Van, ahol kisajátítják a férfi wc-t (leveszik róla a feliratot), és ezután az női wc lesz.

Míg, ha egy férfi megy be a női wc-be, ráhívják a teknősöket, de addig is szétvernek rajta egy esernyőt.

2017. nov. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én simán bemegyek, bár előreküldöm a kedvesemet, mert nem akarok az esetleg benn lévő férfiaknak kellemetlenséget okozni ezzel.
2017. nov. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek, hogy a női koszosabb, és én be szoktam menni a ffi wc-be, ha a női zárva van.
2017. nov. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!