Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Milyen mondattal kérjem meg a...

Milyen mondattal kérjem meg a kedvesem kezét?

Figyelt kérdés
A leányzó romantikus, de nem szereti a giccset, sallangot. Művészlélek, zene, színház amik érdeklik és irodalom tanár.
2017. okt. 23. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

"Szerelmedben meggyúlt szivem

Csak tégedet óhajt lelkem

Én szívem, lelkem, szerelmem,

Idvez légy én fejedelmem!"

.

VAGY

.

"Én lennék a világon

a legboldogabb ember,

Hogyha hozzám jönnél

feleségül majd egyszer!"

2017. okt. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hozzám jössz, cica?
2017. okt. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hozzám jössz? Leszel a feleségem?


Nem a mondat számít, hanem a körítés. Csináld stílusosan, de a mondat lehet ez az egyszerű kérdés. Hogy hol és hogyan csinálod az a nem mindegy.

2017. okt. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Dongaben ***** válasza:
Ezt neked kell kitalálni.:XD! Én "Bohócot csináltam magamból" egy Metrókocsiban anno, nagyközönség előtt... Olyan helyzetben kérd meg, amit nem feltételezne rólad! Értsd: Félsz valamitől. Pl. tömeg előtt szerepelni, vízilóval birkózni...stb. De, mégis vállalod. Nálunk bejött...:)
2017. okt. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mikorra tervezed? Vagy már megvolt a nagy esemény?
2017. okt. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!