Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A pasim lebukott, hogy a...

A pasim lebukott, hogy a mosdóba pisil. Szerintem ez undorító. Hogyan szoktassam le róla?

Figyelt kérdés
Más is szokott ilyet? Lányok, ezt ti el tudjátok fogadni?
2017. júl. 3. 16:15
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Azt tudtad, hogy a szájnak sem az a funkciója, akkor mégis miért engeded neki.... Na jó, visszakanyarodva a témakörre. Szagok maximum a lefolyóból jöhetnek fel, nem a porcelánon fog " megragadni ".
2017. júl. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
40%

nem egeszseges (a pasi) ha szagos marad a mosdo, de megkered hogy oblitse le, bar ha lustasagbol teszi akkor nem fogja mert enyierovel wc zhetne


beepithettek egy pisoart... megbeszeled vele


aligha problemazna barmely pasi ha a no a mostoba pisilne, akor sem ha szagosat...


"kicsit" leoblited a mosdot te magad, legalabb mindeg tiszta lesz nem fog artani

2017. júl. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
67%

Odapisált?

Szard le!

:DDD

2017. júl. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 Sunshinedoll ***** válasza:
51%
De örülök ilyenkor h nem randizok magyar srácokkal :DDDDD
2017. júl. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
79%

Au well!

Dö engléze bojz pöslént dö mesdaukegylau mór end véri elegént.

2017. júl. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
0%
Budiba is undorító. Használjatok alomszéket!
2017. júl. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Nekem ez még soha nem jutott eszembe, hogy oda pisáljak. Igaz én alacsony vagyok, 170 cm, ha belegondolok, akkor szemmérték alapján nekem nem lenne kényelmes magasságban, sőt, szerintem egy átlagos magasságú férfinak sem (180 cm). Szerintem ahhoz, hogy ez kényelmes legyen, alsóhangon 190-200 cm-nek kell lenni. Vagy tévedek? 22/F
2017. júl. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Tévedsz....
2017. júl. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
A zacskóm is feljebb vagy egy centivel, és két centivel alacsonyabb vagyok, mint amit magasnak írtál. A budi meg a térdem alatt van vagy tíz centivel. Mindenesetre nem tudom, ki adott nulla százalékot az alomszékre, de nem hiszem, hogy tudja mi az.
2017. júl. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Részegen az én barátnőm is pisilt már oda sőt egyszer oda is kakilt -.- Szóval nem csak a pasik ilyenek ám!! 17L
2017. aug. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!