Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A pasim lebukott, hogy a...

A pasim lebukott, hogy a mosdóba pisil. Szerintem ez undorító. Hogyan szoktassam le róla?

Figyelt kérdés
Más is szokott ilyet? Lányok, ezt ti el tudjátok fogadni?
2017. júl. 3. 16:15
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
56%
Mi az oka? Hacsak nincs wctek, nekem ez nem elfogadható. Mindennek megvan a funkciója, a csap másra való, amit csinál nem higiénikus.
2017. júl. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
71%
Kösd fel a fehérneműd és a pasik 90 százalékát neveld át. Akkor már csak pár százalék tesz ilyet.
2017. júl. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim válasza:
55%
Atyaúristen! Kérlek mondd, hogy csak viccelsz... Úgy szeretném ideírni, hogy TROLL vagy KAMU, de szerintem ez a sztori igaz:(
2017. júl. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
70%
42 éves férfi vagyok, én is pisiltem már a mosdóba. Többször is. Nem vagyok rá büszke, de szerintem ettől még rendes ember vagyok. Csak gondolj bele! Senki nem nyalogatja a mosdókagyló belsejét, ráadásul a víz is ugyanabba a szennyvízcsőbe folyik. Szerintem, ha a pasid amúgy normális, akkor ezért nem érdemes szakítani vele.
2017. júl. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
65%
:D
2017. júl. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

Nem kamu. Oda pisil, ahol utána más fogat most, odahajol, kiöblíti a száját, arcot most...

Van wc. Azt mondja, így kényelmesebb.

2017. júl. 3. 16:24
 7/33 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudnám elfogadni, de nem is agonizálnék rajta, csak szépen elmondanám, hogy szerintem ez undorító ezért-azért-amazért, és megkérném, hogy a jövőben a wc-be intézze. Probléma megoldva.
2017. júl. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
90%
Én is meglepődtem, de kiderült, hogy a férfiak jelentős része belevizel a mosdóba. A kádba/zuhanyzóba pedig férfiak és nők is egyaránt...
2017. júl. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Könnyebben el tudnám fogadni, ha zuhanyzás közben csinálná. Habár így valószínűleg akkor is csinálja. Talán fürdés közben is. Ezeket nem kérdeztem meg tőle. De így az együtt fürdés is felejtős szerintem.
2017. júl. 3. 16:32
 10/33 anonim ***** válasza:
43%
fúj:( jó hogy nem odasza*ik... szerintem a fogkeféjét hagyd a mosdókagylóba "véletlenül" hátha felfogja, hogy ez nem higiénikus...
2017. júl. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!