Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért vannak teli előítélettel...

Miért vannak teli előítélettel a magyar férfiak?

Figyelt kérdés

Nem akarok általánosítani, de nagyon sok olyan ismerősöm van, aki mindig talál szidni való témát. Hol a nőket, hol a melegeket-egyet sem ismer-, vagy külföldieket.

Legkisebb "hibát" észreveszik, holott messze nem tökéletesek. Minap egy ismerősömmel sétáltam és beszólt, hogy nézzem már azt a krvát-pont egy autózó lányra mutatott, egy házban lakom vele és nagyon becsületes kiscsaj, sokat dolgozik. Mikor mondtam neki ezt a tényt, csak röhögés volt a válasz. Kicsit unalmas már nekem is.


19/F


2010. máj. 7. 20:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

Már bocsi, de aki nem előítéletes az fogyatékos, elmebeteg!

Egy normális ember előítéletes! Az előítélet ott kezdődik, hogy nem adod oda a tárcádat minden jöttmentnek. Itt kezdődik az előítélet! Ha te következetesen nem vagy előítéletes, akkor legközelebb bízd rá másokra mindened!

Az egészséges emberben él az előítélet!


Azok az esetek amiről te beszélsz nem előítéletról szólnak, hanem egyszerű bunkóságról. De ennek semmi köze az előítéletekhez. Először tisztázd a fogalmak jelentését, mielőtt használod őket.

2010. máj. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

miért pont a magyar férfiak?

mintha a nők nem lennének előítéletesek.


meg aztán nem magyar sajátosság, mindenhol többé-kevésbé előítéletesek az emberek, hogy a magyarok általában előítéletesebbek-e az meg egy nehéz kérdés, én kevés külföldit ismerek szal nem tom hogy így van-e


mondjuk a nőket lehet hogy az szidja aki magányos, frusztrálja ha egy jó nőt lát.

a melegeket meg simán divat szidni, közben az emberek nagy része semmit nem tud róluk

2010. máj. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Én azt vettem észre, hogy aki sokat kritizál másokat, annak saját magával van baja. Nem érzi jól magát a bőrében, nem tudja elfogadni önmagát.

33/N

2010. máj. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!