Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan kérhetnék egy amerikai...

Hogyan kérhetnék egy amerikai hírességtől autogramot postán keresztül?

Figyelt kérdés
Van valakinek tapasztalata? Mennyibe kerülne ez nekem itthonról elküldeni neki?

2016. dec. 27. 19:35
 1/3 anonim válasza:
Szerintem ha létezne ilyen hogy levélbe autógramm akkor a "hírességek" 0-24-be írnák alá a papírokat.
2017. jan. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Képzeld van ilyen. És azt csinálják. Szánnak X órát a rajongókra képzeld. Ez nekik is jó. Részben mert jól esik ha "segíthetnek", részben meg ezzel csak plusz pontot szereznek, abban hogy hogyan ítélik meg az emberek őket.
2017. jan. 6. 18:55
 3/3 anonim válasza:

Sziasztok, ez egy jó kérdés. Minap küzdöttem ezzel, kislányom részére szeretnénk Amerikából autogram választ kapni. A postán megszűnt a nemzetközi válaszdíj szelvény és nem is tudják megmondani, mit lehetne tenni helyette. Ez azért nonszensz.

Van valakinek ötlete? Vagy tapasztalata?

Én is megköszönném....

2017. márc. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!