Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért ilyen hanyag az olaszok...

Miért ilyen hanyag az olaszok munkamorálja?

Figyelt kérdés
A legjobb barátom Londonban él és sok az olasz, főleg a dél-olasz kollégája, akik eléggé lustán és hanyagul állnak a munkához. Angolul alig beszélnek, teljesen természetesnek veszik, hogy mindenki beszél olaszul. Engem ez utóbbi nem zavarna, mert én beszélek olaszul, de Angliába én pl. nem azért mennék ki hogy a kint élő magyar diaszpórába költözzek. Ha valami nem úgy működik, ahogy kéne már balhéznak és nem tudnak mit kezdeni az ilyen helyzetekkel.
2016. okt. 9. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Eltanulták a magyaroktól :)
2016. okt. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
A többi európai is lusta. Sehol nincsenek az ázsiaihoz képest.
2016. okt. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
24%

Nem láttál még magyar szolgáltatót.

Sőt, nem láttál még magyar politikust.

2016. okt. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
26%
Az olaszok, ugyebár, latinok. Modern latinok, nem Cicero-korabeli Római Birodalom latinjai, amikor még volt fegyelem... Ezek egyszerűen déli temperamentummal rendelkeznek, vagyis lusta dögök.
2016. okt. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A komolyság és merevség helyett inkább ösztönösen élvezik az életet.
2016. okt. 17. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!