Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Én gondolom rosszul? Csak...

Én gondolom rosszul? Csak szerintem volt arcátlanság?

Figyelt kérdés
Ma buszmegállóban álltam még sok másik emberrel és mikor láttam hogy közeledik a busz előreléptem egyet. A busz pont előttem állt meg majd ajtót nyitott és már épp indultam is meg mire egy lány bevágott elém majd egy másik hölgy is. Tudom hogy a lányokat illik előreengedni de ha nem engedem előre attól én még rossz/illetlen ember volnék? Ez egy olyan dolog ami jár nekik? Nem tudom.. én ezt valahogy úgy fogom fel mint egy "jutalom". Ha megadják örüljön neki de ha nem akkor nehogymár kikérje magának.. Nem akarok itt férfi vs nő háborút indítani úgyhogy szívesen várom mindenki válaszát. Azt még hozzátenném hogy nem ez az első eset ezért írtam ki a kérdést. Ti mit gondoltok?
2016. okt. 2. 17:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
26%
Ne nevezz anyunak heteske, mert nem vagyok az anyád szerencsére. Az enyémeknek van agyuk és nem kell őket szégyellnem. Te pedig...
2016. okt. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
30%

Nyolcadik hónapban ( állapotosság, terhesség, kinek, hogy). Beállt a busz és egy 17 év körüli lányka lökött rajtam egy nagyot. Amikor szóltam neki, hogy ezt mégsem kellene, pofátlanul azt válaszolta, hogy nem vette észre, pedig úgy néztem ki, mintha fitnesz labdát rejtegetnék a ruhám alatt.

Mondtam neki, remélem, ő is fog így járni, amikor babát vár, akkor jusson majd eszébe, lehet, rosszul lát az illető.

2016. okt. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
91%

Azért nem kell belehalni a férfiaknak az udvariasságba. Nem is teszik.

Amikor felszáll a buszra egy idős ember, egy beteg, egy nehezen mozgó, egy kismama, egy sok csomagos, akkor 90%-ban nők adják át a helyüket.

Nem kötelező udvariasnak lenni, de jó dolog, nekem tetszik, ha valaki udvarias, akár nő, akár férfi.

2016. okt. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az, hogy valaki érezheti rosszul magát, nem függ a nemétől. Szerintem nekem akkor is szédülősen alacsony lenne a vérnyomásom, ha férfi lennék. (Apámnak is az.) Akin látszik, hogy nem érzi magát jól, annak nemtől függetlenül átadom, de ez a "csak azért, mert ilyen nemű" már elavult.
2016. okt. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#11: "Az enyémeknek van agyuk és nem kell őket szégyellnem."


Anyuci ,két anyud ,hogy lehet? :)

2016. okt. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!