Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Arcátlanság írni egy cég hr...

Arcátlanság írni egy cég hr osztályának, hogy szeretném, ha önéletrajzomat bevennék az adatbázisukba egy lehetséges üres pozíció esetén?

Figyelt kérdés

Régóta figyelem egy cégnek a karrier rovatát, azonban jó ideje nincsen helyileg meghirdetett üres pozíció, ami fura. És szeretnék bekerülni oda, de úgy látszik "kívülről" bekerülni szinte lehetetlen.

Vajon ezt tolakodásnak veszik, ha felkeresem őket e-mailben, hogy ha a képzettségemnek megfelelő állás lenne, akkor tudjanak rólam?


2016. márc. 23. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy is. Írd meg, hogy nagyon szeretnél annál a cégnél dolgozni, írd meg azt is, mi ennek az oka, miért annyira szimpatikus neked az a cég. Nyilván örülni fognak, hogy van valaki, aki lelkesedik értük, szívesen dolgozna ott, és keresnek majd, ha lesz neked való munka.
2016. márc. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan írj nekik. Max. sosem hívnak fel, de 1 próbát megér.
2016. márc. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem az. Sőt, nekem egyszer màr bejött. Elküldtem az önèletrajzot, 2 hònap után, epp volt szabad pozìciò, behìvtak, fel is vettek.
2016. márc. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM a sok biztató hozzászólást, el is küldtem a levelemet, várom a válaszukat rendületlenül.
2016. márc. 23. 12:57
 5/7 A kérdező kommentje:

Lehet hibáztam, mert a levelet elküldte, amiben megkérdeztem, hogy tárolnák-e adatbázisban az önéletrajzomat, vagyis nem csatoltam a levélhez. És válaszra sem méltattak... .-((

Küldjem el nekik ezek után az önéletrajzot vagy írjak rájuk csak, hogy legyenek szívesek válaszolni?

-

Eléggé el vagyok keseredve, régóta keresek állást, és nem tesz túl jót az önbizalmamnak egy ilyen reakció, hogy vissza sem írnak..

2016. márc. 24. 07:07
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Küldd el még egyszer, mit veszítesz?
2016. márc. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elküldtem még egyszer, és most csatoltam az önéletrajomat is.
2016. márc. 24. 08:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!