Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nem koszontem meg azt, hogy...

Nem koszontem meg azt, hogy "egeszseg"? (Tusszentes)

Figyelt kérdés
Egy emeletes hazban lakom, es a tegnapi nap folyaman tusszentettem es nyitva volt az ablak. Alapbol hangosan tusszentek, de visszhangzott is. Valaki az utcarol nevetve mondta, hogy "egeszseg",de nem ugy hangzott mintha komolyan gondolna. En nem koszontem meg, most buntudatom van. Ilyen esetekben is illik azert megkoszonni?
2016. aug. 20. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én megköszöntem volna "nem túl komolyan" :D De ezért ne legyen bűntudatod, mert nem volt komoly a dolog, szerintem már el is felejtette az esetet.
2016. aug. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%

Inkább a visszhangzó hangos tüsszentés a ciki. Persze, visszatartani nem lehet, de azt azért meg lehet tanulni, hogy a decibelből hogyan vegyünk vissza valamennyit. A száj elé tett zsebkendő is (tudod, ahogy azt az oviban tanultuk), alapból sokat tompít a hangon. ;)


Aki kiszólt az ablakon, az valószínűleg pontosan erre próbált diszkréten célozni: "Látod, ott sem vagyok, de még én is hallottalak!"

2016. aug. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az ember a saját lakásában olyan hangosan tüsszent, ahogy akar. :P


Szerintem ne lelkizz rajta kérdező, már úgysem tudsz rajta változtatni. :)

2016. aug. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!