Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Joban voltunk koszontunk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joban voltunk koszontunk egymasnak neha szot is valtotunk kerdezgete van e pasim. Roszba lettunk. Mert megharagudtam ra. Es baratnoje lett. Amikor ossze talalkoztam vele en egy fiuval mentem es nem koszont nekem csak nezett en se koszontem neki. ?

Figyelt kérdés

1 het mulva megint lattam es mar koszont nekem de en nem koszontem neki

Par nap mulva megint lattam es mar akkor le se szart..


Miert?


2016. febr. 26. 19:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Attol meg hogy koszontok egymasnak nem biztos hogy bejossz neki foleg ha van baratnoje
2016. febr. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nyilván tetszel neki, mert kérdezte van e pasid. Tehát érdekelte szabad e a pálya nálad.

Véleményem szerint megsértődött ő is, főleg, hogy másik fiúval látott. Aztán gondolta köszön, de te nem köszöntél ezért ismét berágott rád. Gondolom jóképű gyereknek érzi magát és túl büszke ahhoz, hogy ezek után ő kezdeményezzen. Azt várja, hogy te lépj, te tegyél valamit. Ha ezt megteszed, megnyílik az út a srác felé. Minden rajtad áll vagy bukik, a döntés a tiéd, ahogy mindig a a Hölgyeké!

2016. febr. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!