Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tegnap voltam egy buliban,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap voltam egy buliban, ahol találkoztam egy lánnyal, akit eddig is ismertem (lent folytatom)?

Figyelt kérdés
úgy jóban voltunk meg minden, de tegnap valahogy más volt é mintha jobban közeledtünk volna egymáshoz, szerintetek lehet ebből valami? És ha igen, akkor hogyan közeledjek felé jobban?
2015. nov. 28. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
duma duma duma duma duma duma duma duma duma duma duma duma duma duma duma duma duma duma duma duma duma duma duma duma duma duma duma duma duma duma duma duma duma duma duma duma szex
2015. nov. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
valami komolyabb? :)
2015. nov. 28. 19:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez nagyon ismerős! Szerintem hívd el valahova,ha esetleg lesz egy jó buli hívd el oda:) Írj neki,beszélgess vele sokat...célozgass rá ,hogy bejön neked. Kérd meg ,hogy találkozzatok,de a lényeg,hogy meg legyen közöttetek a kémia,és tényleg sokat beszélj vele!:) És amúgy meg szerintem lehet valami,csak ne laposodjon el ez a baráti kapcsolat,amiből esetleg lehetne valami.
2015. nov. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!