Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Multkor talalkoztam egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Józsi1117 kérdése:

Multkor talalkoztam egy buliban egy gyonyoryu lanyal de azota nem latam hogy kezdemenyezek?

Figyelt kérdés
tancolas kozben ismerkedtunk meg de azota nem latom pedig egy varosban lakunk de azota nem latam a kek szeme a haja az arca en teljesen bele szeretem feledni nem tudom nagyon gyonyoru lany valami tanacsotok csak van remele fiuk lanyok ti mit gondoltok mit tegyek momdjatok valamit mert meg orulok
2015. szept. 8. 00:41
 1/10 anonim ***** válasza:
sok kék szemű lány van,de nem mindenkinek szépek ,írd le hogy mekkora,milyen ruha volt rajta,stb
2015. szept. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
kb160 170cm magas volt rajta egy szyurke sztrecs nadrag de lehhet h fekete egy rovid ujju polo a haja gyonyoruen fekete kicsit duci de nagyon jol al neki es van a kezen egy tetko de ez nem bisztos meg valami kel meg
2015. szept. 8. 01:06
 3/10 anonim ***** válasza:
kék szemű? fekete hajú? 160cm-170? az nem mindegy 10 cm eltérés szerintem
2015. szept. 8. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
160 es 170kozt van nem tudom pontosan most mondjak nevet aa
2015. szept. 8. 09:48
 5/10 A kérdező kommentje:
de csak tudsz momdani valamit micsinaljak momdom bele orulok ebe az egeszbe
2015. szept. 8. 09:50
 6/10 anonim ***** válasza:

De ha azóta nem láttad, akkor hogyan kezdeményeznél?

Mit akarsz? Keresse meg neked valaki? :)

2015. szept. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem de h keresem ha meg is talalom mar momdjuk meg talaltam de nem tudom mit mondhhatnek neki ket kulon vilag mimd a ketonke ugy ezert parazom az elutasitastol de en elsote belészeretem
2015. szept. 8. 10:04
 8/10 anonim ***** válasza:
Ilyenkr jon a a mibajod? kerdes
2015. szept. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hogy mi bajom
2015. szept. 8. 10:32
 10/10 anonim ***** válasza:

Józsika. Csak egy kicsivel kellett volna több észt kérned akkor, amikor osztották.


Hogy akarsz kezdeményezni valakinél, akiről semmit nem tudsz?

2015. szept. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!