Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha van egy fiú akivel nem rég...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy fiú akivel nem rég találkoztam és tetszünk egymásnak de nem járunk és nem írt 3 napja akkor ez így rendben van?

Figyelt kérdés
Mikor kéne írnia? Mennyi azaz idő mire ír? Mért nem ír nekem 3 napja? Nagyon szomorú vagyok mit csináljak? Szeretem és nem akarom elveszíteni
2015. jún. 28. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
nem ír mert azt hiszi hogy téged nem érdekel és le akarod rázni. -.- most komolyan lányok miért kell ezt csinálni? Irjatok ti is, csomó fiú összezavarva érzi magát emiatt és lemond rólad....
2015. jún. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja, vagy megsem erdekled
2015. jún. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem pont ugyanez volt.. nem írtam a lányra 3 napig mert nem éreztem, hogy akarna többet vagy hogy érdeklem őt annyira.. nem írtam rá... azt vártam hogy írjon ő.. de baszott írni 3 nap alatt úgyhogy azóta mér elköszöntem tőle hogy hagyjuk
2015. jún. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem fogja azt hinni gondolni hogy túl rámenős vagyok?
2015. jún. 28. 20:21
 5/8 anonim ***** válasza:
attól hogy ráírsz mi a helyzet, miután ő kezdeményezett és ő kezdte ezt az egész dolgot akkor utána már csak ráírhatsz te is..
2015. jún. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és ha adok neki 2 hetet?
2015. jún. 28. 20:32
 7/8 anonim ***** válasza:
*női logika* ha érteném egyszer...
2015. jún. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
istenem -.- hát én se fogom megérteni sose, bu-zi leszek
2015. jún. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!