Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Kiégtem volna? Más is van így...

Kiégtem volna? Más is van így vele? Nem túl, , korai"?

Figyelt kérdés

Most 22 vagyok. Nagyából 17 éves koromtól jártam minden hétvégén bulizni ha más nem haverokkal össze ülni iszogatni.

Mostanában kb 2-3 hónapja kezdődött el ,hogy már abszolút nincs kedvem se bulizni,se a haverokkal össze ülni iszogatni.Még csak ahhoz sincs ,hogy kinézzek hozzájuk meginni egy sört és sztorizgatni.

Az utóbbi pár alkalommal vettem észre ,hogy a bulikban se inni se táncolni nem volt kedvem.

A kocsmából is inkább hazajöttem mint sem ,hogy igyak.

Régen nagy parti arc voltam minden 2. embert ismeretem.

Kiégtem volna? Megkomolyodtam? Öregszem? A szórakozóhelyekkel és a társasággal lehet a gond?

A barátnőm 2 évvel fiatalabb tőlem és ő is így van vele.Bár ő sosem volt az a nagybulizós fajta de a kedvenc helyei neki is megvoltak és ott együtt ,,unatkoztunk".



2016. ápr. 1. 00:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát unalmas is mint az állat, sok hülyegyerek butítja magát és jártatja a száját. Tök feleslegesen lefoglalja az agytekervényeimet hogy processzáljam amit mondanak, pedig semmi hasznosat nem mondanak és egyáltalán nem visz előre. Még csak nem is szórakoztató.

Inkább akkor youtube-on nézek valakit/valamit aki valóban értelmes vagy valóban szórakoztató.

2016. ápr. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Felnőttél...
2016. ápr. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Így, hogy van barátnőd szerintem még előnyös is, legalább spóroltok, néha meg úgyis megjön majd a kedved egy-egy alkalomra az iváshoz és akkor majd azt is jobban élvezed.
2016. ápr. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, igaz csak a buli részével. Inni azért még járok minden hétvégén,ha más nem minden második hétvégén. Ha lemegyünk szórakozni semmi kedvem táncolni mint régen, inkább ismerkedek, iszogatok. 15éves korom óta jártam hétvégén, sőt még hétköznap is bulizni, most vagyok 23. kb egy-másfél éve vagyok így. Én már arra is gondoltam lehet a munka teszi, vagy nem tudom.
2016. ápr. 1. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

26 éves vagyok, az utóbbi 4 évben már nagyon visszafogott voltam ilyen téren. Buli nem volt, alkalmanként összeültünk inni, de én azokról is hiányzom már kb. 5 hónapja. Változunk, más (jó esetben értelmesebb) dolgok kötnek már le. :) Például, úgy 10 éve a strandon nem értettem, hogy mi a jó abban, ha valaki kimegy, kifekszik és olvas. Na az ilyet akkor kezdtem megérteni, amikor elkezdtem dolgozni. Jó időben, friss levegőn, heverészve, könyvbe belemerülve... hibátlan. :)

Ha a barátnőd is olyan, ezen a téren, mint te, az nagyon jó. :) Sokkal hasznosabb dolgokkal is ki lehet kapcsolni. Járjatok el együtt futni/biciklizni, próbáljátok ki a szaunát, kiránduljatok, ejtőernyőzzetek, tanuljatok nyelvet. Nem csak a "bulizásból" és a piálásból áll a világ, ezt már te is kezded érezni, hogy az kevés. Nem túl korai. :)

2016. ápr. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!