Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A cigisek miért dobják el...

A cigisek miért dobják el mindig a cigit?

Figyelt kérdés

(Tudom, tudom, ti, akik ide írtok, sose dobjátok el. A jelenlevők mindig kivételek. Most, hogy ezt tisztáztuk, menjünk tovább!)


Miért nehéz elsétálni 5 métert a legközelebbi kukáig?


2016. márc. 9. 19:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

ma 14:08


Én el szoktam nyomni, és elcipelem magammal. Ha látok egy kukát beledobom, ha nem, akkor otthon dobom ki...

2016. márc. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

"Ritkán vannak a kukák, amikor 50-100 méterre van a kuka akkor eldobom mert mire odaérek az elszívott csikk szénné égetné az ujjamat. "



Erre is van egy zseniális módszer:


[link]


Ebbe belerakod, és amikor egy kuka mellé érsz, beleborítod az összegyűjtött csikkeket.

2016. márc. 11. 09:07
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem kell belerakni semmibe, kisodrod a parazsat belőle és jó napot, nem kell nagy iq hozzá.
2016. márc. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Imyourfatherno válasza:

Mi a baj azzal?

Én néha még a fémfedeles dolgozói kukát is fel akartam törni hogy kiszedjem belőle a csikekket. Legalább ne szívják el ha már eldobják. Az a baj hogy megkeményedik a dohány és nem olyan jó mint frissen (fordosan).

2016. ápr. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Az a baj vele, hogy egy kulturált embert valahogy zavar, hogy bármerre megy a városban, de különösen megállókban mindenhol tele van szemetelve a föld cigicsikkel.
2016. ápr. 14. 11:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!