Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A cigisek miért dobják el...

A cigisek miért dobják el mindig a cigit?

Figyelt kérdés

(Tudom, tudom, ti, akik ide írtok, sose dobjátok el. A jelenlevők mindig kivételek. Most, hogy ezt tisztáztuk, menjünk tovább!)


Miért nehéz elsétálni 5 métert a legközelebbi kukáig?


2016. márc. 9. 19:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
37%
Ugyanzért amiért a többi más ember dobálja el a rágógumit, zsebkendőt, sörös dobozt, használt gumit... Lustaság!
2016. márc. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Mert büdös parasztok (akik eldobják). De nem csak a dohányosok, hanem akik pl elejtik a zsebkendőt és úgy tesznek, mintha nem vennék észre, vagy mellédobják a szemetet a kukának és lusták lehajolni. Vagy akik csak simán szemetelnek.
2016. márc. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
33%
Az már valószínűleg nem menő nekik. Csak tipp. Nevelés kérdése.
2016. márc. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
7%
Ennyire zavar téges ?? Azért dolgoznak a kukások közmunkások stb. De hát amugy engem is zavar .
2016. márc. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

"Ennyire zavar téges ??"



Igen, mert a közterület az enyém is, és nem vagyok igénytelen. Ha téged nem zavar, akkor a szobádban is hajigáld el!



"Azért dolgoznak a kukások közmunkások stb. "



Tipikus cigis érv. Ennyi erővel minden szemetet szórjunk szét az utcán, hogy még több munkát teremthessünk.

2016. márc. 9. 20:54
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ennél rosszabb amikor egy kutyás ember igénytelen. Ha cigicsikk van az utcán az hagyján, de mondjuk a házad előtt egy igazi, gőzölgő nagy darab SZ.A.R., ami még le is van pisilve, az az igazi...
2016. márc. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%

Ritkán vannak a kukák, amikor 50-100 méterre van a kuka akkor eldobom mert mire odaérek az elszívott csikk szénné égetné az ujjamat.

Amúgy volt már olyan is h 2 méterre volt a kuka csak nagyban beszélgettünk és senki se akarta megszakítani, a csikket a földre dobtuk. De miután véget ért és elmentek a többiek én felvettem a sajátomat és a kukába dobtam..

2016. márc. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
67%
Ebből is látszik, hogy a nemdohányzók jobb emberek, ők nem dobálják el a csikket...
2016. márc. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
nem mondod :D
2016. márc. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem hát. Írom.....:)
2016. márc. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!