Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Férfiak! Mi a gond azzal, ha...

Férfiak! Mi a gond azzal, ha a takarítónő bemegy a mosdóba?

Figyelt kérdés
Csupán takarítás céljából történik és amúgy sem látszik semmi... Miért kéne kifigyelni mikor nincs bent senki?!
2015. dec. 29. 14:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ugyan a hugyozást nem hagyom abba tőle de azért a farkam ne nézegesse.
2015. dec. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Azért ez a felmosóval a lábad közé nyúl,még vizelsz kb annyira abszurd,mint amikor Japánban a metróra szó szerint felnyomják az embereket,erre van személyzet is:D
2015. dec. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan nő vagyok, de tudok extrapolálni ilyenekben :)

Wc-zéskor, de akár zuhanyozáskor is zavaró, ha idegenek vannak az ember mellett, felmosóval nyúlkálnak körülötte meg ilyenek. Én azt sem értem, miért számít, hogy milyen nemű az idegen, nekem az a fő, hogy idegen.

Ha az ember nem szégyellős, akkor is zavaró lehet a mellette, lábai közt takarítás és az elválasztás hiánya. Én nem akadnék ki, ha bárki véletlenül meglátna belőlem ezt-azt, az életben ez előfordul és amúgyis természetes dolog a test, de ha nem muszáj, akkor szeretem a privát szféra megfelelő biztosítását.

2015. dec. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
15:20 : Oldalról szerinted mennyi látszik belőle??
2015. dec. 29. 15:43
 15/19 A kérdező kommentje:
15:42 : A férfiak amúgy sem takargatják magukat és vonulnak fülkébe!
2015. dec. 29. 15:44
 16/19 anonim ***** válasza:
Hogy mennyi ilyen szemtelen takarítónő van a világban, ez elképesztő. Kb. három éve mióta olvasgatom itt a kérdéseket, minden héten legalább egyszer szerepel egy ilyen takarítónős-vécés kérdés.
2015. dec. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Engem aztán nem zavar. Pisáltam már a kézmosóba is takarítónő előtt. Szükség nagy úr.
2015. dec. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ugyanez a takarítónő, gondolom, sikítófrászt kapna, ha egy férfi bejönne a mosdóra, miközben épp a dolgát végzi, pedig "amúgy sem látszik semmi".
2016. jan. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Kicsit off, de szerintem ez a lábad alá betörlés nem csak azért gáz, mert wc-ről beszélünk, hanem mert olyan érzést kelt, hogy húzzál már innen. A McDonald's-ban szokott előfordulni az Astoián, hogy van egy pasi, aki letakarítja az asztalokat, de azokat is, amelyiknél ülnek, és körbetöröl téged, de van, hogy betöröl a tálcád alá.
2017. jún. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!