Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi a véleményetek koruk...

Mi a véleményetek koruk családjainak legnagyobb problémájáról, a WC használatról? Lehet a mai családi életben, családi kapcsolatokban ennél égetőbb gond?

Figyelt kérdés
Mi a nagyobb probléma, ha 13 év házasság után a férjnek még mindig ki kell mennie a házból, ha felesége WC-re megy. Vagy ha a férj állva pisil, esetleg nem hajtja le a tetőt? Vagy aki elég érettnek érzi magát a házasságra, gyereknevelésre, de megkérdezi hogy a ti férjetek tudja hogy a nők is nagy vécéznek? Megoldható egyáltalán ez az antagonisztikus dilemma?

2015. jan. 23. 19:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Kitűnő téma így vacsoraidőben. Kíváncsian várom a hozzászólásokat.
2015. jan. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A wc használatánál igencsak erősnek tartom antagonisztikus dilemmának nevezni. Miért kéne kimenni a házból a férjnek, ha a felesége vécére megy? Amikor vendégségbe vagy egy hétig valakinél, akkor mit csinálsz? Kiküldöd őket a házból vagy szállodába mész? Vagy amikor gyerek voltál és vécézned kellett, akkor a szüleid kivonultak az udvarra?! Ugye ezt te sem gondolod komolyan? A férjem pedig miért ne tudná, hogy vécézek. Nem vagyok fényevő, valahol ki kell jönnie, nem?

Versenybe szállhatsz a legképtelenebb vagy a leghülyébb kérdés díjáért a gyakorin! Nem tudom, hogy az előbbin, vagy pedig az utóbbin fogsz-e dobogós helyezést elérni.

2015. jan. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ma már ne igyál többet.
2015. jan. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Feltehetően a feleségnél gyerekkorban kialakult valamiféle gond a természetes anyagcsere szükségletekkel kapcsolatban. Ez lelki probléma, amit vagy megold egyedül, vagy pszichológushoz kell menni terápiára. A megoldás: létre kell hozni egy női és egy férfi szakaszt a ház két ellentétes pontján. Én férfiként csak azt tudom példaként felhozni, hogy annak idején, fiatal korunkban volt olyan, hogy én fogtam az akkor még barátnőm kezét, hogy ne csússzon el a nedves avaron, miközben engedett a rájött hasmenésnek, Ő meg vitte ki alólam a bilit, amikor betegen képtelen voltam kimenni a házból a budira. És soha nem ez volt köztünk probléma forrása, hanem inkább az, amikor a fizetése negyedét parókára költötte.
2015. jan. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%

irigylem azokat a családokat, akiknél ez a legnagyobb probléma. sajnos nekem nem ilyen családom volt.


egyébként meg má miért kéne kimennie a házból a férjnek, ha a felesége WC-re megy? a munkahelyen, kiránduláson, amikor nem otthon van, sose megy? elmegy egy hétre nyaralni, s nem kakil, pisil?

2015. jan. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
87%

Utolsó: inkább ne irigyeld azt, akinél az is probléma, ha a másik vécézik. Aki képtelen elfogadni egy biológiai szükségletet. Aki ennyire éretlen és primitív, házas ember lévén.

Szerintem nincs mire irigynek lenni.

2015. jan. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom,nálunk egyik pobléma sem áll fenn..

Egyrészt a ferjem ülve oldja meg, másreszt akár nyitott ajtónál is elvegzi a dolgát, én azért be szoktam csukni az ajtőt, de pisihez nem..


Ennek elenere nem pukzunk egymas előtt..csak mert nem, íyg szoktuk meg, más elòtt nem..

Eezkből soha sem voltak gondok, fel sem merült, hogy lehet..


Apu mindig lehajtotta gyerekkoromban is, tesóm nem..de ha ő fel tudja, akkor en le is le tudom hajtani..

Sosem értettem..

2015. jan. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Példáim nem a képzelet szüleményei. Azok valós tényeken alapulnak. Mivel pedig ezek a kérdések mozgatják meg leginkább a tömegeket, feltételezem, hogy ezek alkotják az egyik fő ütköző pontot a családokban.
2015. jan. 23. 19:40
 9/11 anonim ***** válasza:
74%

13 év házasság után durva.Sajnos én sem tudok elmenni,ha más is közelben van.Pl a munkahelyemen is számba veszem gyorsan az embereket,mielőtt wc-re megyek,és csak akkor megyek ki,ha mindenki az irodában van.

a férjem(7 éve) előtt még soha nem engedtem ki a fáradt gőzt.

lehetőleg akkor megyek wc-re,ha ő a szobában van,nem a nappaliban,mert a wc onnan nyílik.én ilyen vagyok,ez van.

viszont a férjem lehajtja az ülőkét,sőt az öt éves fiam is,már megtanítottam rá

2015. jan. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
24%
Képzeld mi akkor is bemegyünk pisilni,ha esetleg épp a másikunk fürdik!Nem értem mit kell ezen problémázni. 16/L
2015. jan. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!