Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerekeknek és apukáknak...

Gyerekeknek és apukáknak miért nem lehet igazuk a családi kapcsolatokban?

Figyelt kérdés

2014. dec. 28. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Jaj, mit vettek el tőled, kiscsillag?
2014. dec. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Mert anya szereti hordani a nadrágot, a gyereknek meg csitu van, amíg otthon él& a szülők kenyerét eszi.
2014. dec. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
A 2-nél ott a pont! :D Ezzel mindent el is mondott. :D
2014. dec. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%
Mert a nők többsége kretén a normális, érveken alapuló vitákhoz és a saját frusztrált lelkivilágát vetíti ki másokra. Továbbá az sem elhanyagolható tényező, hogy nagyban befolyásolja őket az érzelmek vihara.
2014. dec. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Pedig csak egy dolgot felejtenek el: a gyerek nem kérte az életet, az ilyen tipikus szülőnek meg mentális kielégülést jelent uralkodni a gyerek felett. Hozzáteszem(!!), van itt pár olyan kérdés, ami tényleg rinya, de na... :) látod, jöttek is pontozgatni. :) hajrá, abba ne hagyjátok! :)
2014. dec. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Itt annak van igaza akinek nincs.
2014. dec. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%

1. Mert a nőnek mindig igaza van!

2. Ha mégsem az egyes szabály lép életbe!

:)


Nem tudom kinél, hogy van, de én elismerem, ha hibázok, és nem sunyulok, hanem kimondom, hogy tévedtem, és elnézést kérek. De a férjemmel szerencsére jól működik a kommunikáció, meg tudjuk beszélni a problémákat.

A gyerekeket pedig igyekszünk arra nevelni, hogy legyen véleményük, és merjenek is kiállni mellette.

2014. dec. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
61%
Többség dönt. Legalábbis itt gyakorin.
2014. dec. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
35%

Ugyan már! Hányszor le lett oltva itt egy-egy anyuka - és anyaként én is megírtam párszor az őszinte nem épp támogató véleményemet néhány kérdésnél.

Túlságosan elfogultan nézed.

2014. dec. 29. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!