Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Van valami gond azzal, ha nem...

Van valami gond azzal, ha nem megyek el egy közeli rokonom temetésére?

Figyelt kérdés

Nem tartom magam érzéketlennek, azért nem megyek el, mert súlyos tömegfóbiám van, annyira, hogy ha sokan néznek, sok ember előtt kell állnom, szinte majdnem rosszul leszek. Az meg azért ott elég égés lenne, de ha nem is lennék rosszul, nagyon kínos szituáció lenne az én amúgy is stresszes életemben.

Gond, ha ilyen mentális problémával küzködve nem megyek el a temetésre?

És itt főleg arra gondolok, hogy nem fog-e a szelleme emiatt kísérteni engem?


2014. dec. 5. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:

talan valaki majd a tomegbol elmagyarazza hogy nincsenek szellemek...

mert mindenkepp illik elmenned

2014. dec. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Először is: nem téged nézne mindenki.

Másodszor: nincsenek szellemek, ne félj, nem fog kisérteni.

Harmadszor: amit itt leírtál, elmondod az elhunyt közvetlen hozzátartozójának részvétnyilvánítás közben. Akkor elnézi neked, hogy személyesen nem veszel részt a temetésen.

Nem mellesleg: hogyan utazol, vagy dolgozol, vagy tanulsz, hiszen ott is sokan nézhetnek?

2014. dec. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Néznek sokan pl. buszmegállókban, ezért utálok is odamenni, mindig tudom előre hogy megint megbámulnak majd. Ha meg állnom is kell a buszon mindig menetirányban állok hogy ne lássák az arcomat, azon van amit megnéznek nagyon. Emiatt alakult ki a fóbiám is.
2014. dec. 5. 19:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!