Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Van abban valami bunkóság, ha...

Van abban valami bunkóság, ha karácsonykor nem végig a családdal vagyok hanem elmegyek itthonról valahova?

Figyelt kérdés
Mert itthon dögleni nagyon unalmas 25.-én és 26.-án, szóval szükségem van rá hogy elbuszozzak itthonról valahova, ebben van valami bunkóság? Túl nyomasztó nekem amúgy is itthon
2015. dec. 23. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Tőlünk kérdezed? Te ismered a családodat, neked kell tudni, hogy bunkóságnak veszik-e, vagy megértik hogy neked erre van szükséged.


De ha nem tudod eldönteni hogy mit gondolnak, akkor viszont maradj otthon. Épp itt az ideje, hogy megismerd őket egy kicsit közelebbről.

2015. dec. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 zgyzgy ***** válasza:

Nem bunkóság.

Sokan utálják ez az egész cirkuszt.

2015. dec. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!