Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ciki babakocsival sörösüvegeke...

Ciki babakocsival sörösüvegeket visszaváltani?

Figyelt kérdés

jól jönne az ára és sok van

és ha jön velem valaki?


2010. márc. 16. 18:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

én 16 vagyok nekem ciki lenne

de pl egy felnőtt már biztos él már meg jóval cikisebb dolgokat is ez biztos nem akadály

a pénz az fontosabb mint h a babakocsiba gyerek van vagy sem

2010. márc. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

03-17 09:29-nek és az előtte szólónak:


Elég vicces volt ez a gyermekvédelmis sztori. :)) Először azt hittem, ez egy vicc. :))))

Valóban arról van szó, hogy hetente-kéthetente Apuci és 1-2 barátja megiszik 1-2 söröcskét.

Én is szoktam, kb. 2 rekesznyi alkoholmentes stella üvegünk van, mert marha jó tejcsináló. :))) És kb. fél éve nem váltottunk vissza egyet sem. :)


Remélem, már az is felmerült, hogy esetleg drogos lennék. :))))

Egyébként mostanában nincs túl jó kedvem, de most sikerült felvidítani, bár tudom, hogy nem viccnek lett szánva.

2010. márc. 21. 19:21
 13/14 A kérdező kommentje:

ja és a lótetűn sikítottam :)))))


egyébként nem arra gondoltam, hogy a babakocsiba rakjam be gyerek helyett, hanem arra, h vinnem kell a gyereket. De már nem is érdekel az egész.Nem nagy dolog. De jó volt feltenni a kérdést, mert komolyan mondom, hogy marha jó kedvem lett most, pedig mostanában sok rossz hírt kapok. Szóval köszönöm szépen!! :)


a "lótetűs" meg irtó jófej :))) mégegyszer köszönöm a boldogsághormont :)

2010. márc. 21. 19:27
 14/14 A kérdező kommentje:
Jahhj egy kicsit beindult a fantáziám: az lenne a legszebb, ha a sörösüveget a babakocsival vinném, a gyereket meg talicskával XDD
2010. márc. 21. 19:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!