Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ciki babakocsival sörösüvegeke...

Ciki babakocsival sörösüvegeket visszaváltani?

Figyelt kérdés

jól jönne az ára és sok van

és ha jön velem valaki?


2010. márc. 16. 18:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

:))))

Nálunk van egy család, babakocsival hordanak tűzifát, ruhákat zsákban és gázpalackot is. Ezek után a sörösüveg már nem nagy kunszt.

Én cikinek tartom, de ha neked nem az, akkor vidd nyugodtan.

2010. márc. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is eléggé ciki, de ha te azzal akaord a sörösüvegeket visszavinni, a te dolgod
2010. márc. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mikor odaérsz a visszaváltóhoz, csóváld a fejed és mondd rosszallóan, hogy "ezek a kőművesek"
2010. márc. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

18:39-nek: ez vicces :))))))))

szerintem is égő, de már nem férek el tőlük :itthon )))

azt hiszem, jobb lesz, ha rábízom valakire a gyereket addig :) no de kire? hmmmm

különben meg nem tudom, hogy az nem jut az emberek eszébe, hogy a sörtől több lesz az anyatej?:))))))))

2010. márc. 16. 18:53
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az emberek nagy többsége úgy gondolja, hogy a sörtől több lesz a pisi.
2010. márc. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én először azt hittem, h babakocsiban viszed az üvegeket! :) De gondolom arra gondoltál, h babakocsit tolva, kisgyerekes szülőként ciki-e? Mert az utóbbi egyáltalán nem az, senkinek semmi köze hozzá, nem biztos, h te ittad meg mindet, csak te váltod vissza. :)
2010. márc. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ja mert az emberek olyan jóindulatúak! Biztos nem az jut majd eszükbe, hogy "nézd má az alkesz kismama".
2010. márc. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
3%
Nem csak hogy "ciki", de èn mèg a gyermekvèdelmet is kihívnâm, ha egy ilyet meglàtnèk! Mièrt nem tudsz/tudtok lemondani a piàlàsról a baba mellett? Hogy lehet annyit inni, hogy nem fèrsz el otthon az üres üvegektől? Miközben viszed vissza a rengeteg üres üveget, javaslom mèg gyújts is rà, a füstöt meg nyugodtan fújd a kicsire...Remek anyuka lehetsz, önzetlen ès gondoskodó... :(
2010. márc. 17. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
95%
Na látod! Arra nem is gondolt, hogy a férjed hetente megiszik 1-2 sört, és ez a mennyiség hónapok alatt gyűlt össze. Kedves előttem író "jóindulatú". Ha olyan sok üveg lenne ott, akkor babakocsival nem tudná elvinni, csak autóval. De azért csak hívd a gyerekvédelmet, jelentsd fel az APEH-nál, hogy miből telik sörre és hívasd ki az ÁNTSZ-t, mert, ahol ennyi pia van ott bizony még a lótetű is megterem.
2010. márc. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: tegnap 01:42

Nem csak hogy "ciki", de èn mèg a gyermekvèdelmet is kihívnâm, ha egy ilyet meglàtnèk


Látod még itt is találsz spiont:) Arra nem is gondolt hogy azért nem tudtad eddig visszavinni, mert nem volt kire hagyni a picit. Én mondjuk szólnék apának ha megy sörért vigyen vissza párat. Egyébként a sör nem árt ha nem vödör számra vedelik. Nekem amúgy is únszimpi ha valaki azt mondja hogy antialkoholista, hacsak nem szed gyógyszert vagy nem beteg. Mi is szivesen megiszunk időnként egy pohár bort, de sose akkor ha egyedül vagyok a gyerekkel.

2010. márc. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!