Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szigetre hazamenős jegyet...

Szigetre hazamenős jegyet vettem. Már meggondolnám magam de nem tudom visszaváltani. Az összes haverom ottalvósat vett. Figyelni fogják, hogy bennt maradok-e?

Figyelt kérdés
2009. jún. 10. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Szokták figyelni, igen... próbáltad hirdetni valahol, esetleg cserélni? Biztos nem cserélik be jegyirodában?
2009. jún. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom (persze én utoljára akkor voltam szigeten, amikor behozták ezt az ottalvós-hazamenős jegyrendszert), hogy az ottalvós azért drágább, mert a sátorhely bérlését is magában foglalja, tehát te hazamenőssel nem vihetsz be saját sátrat. De, mivel a szigeten hajnalok hajnalán is megy még a buli, azt nyilván nem mondhatja meg neked senki, hogy meddig maradhatsz hazamenőssel. Azt meg nem hiszem hogy kiverhetnek más sátrából, mivel az meg a sátor tulajának a magánügye, hogy kiket csábít be a sátrába.


Egyszóval ha egy haverod sátrában alszol, akinek van ottalvós jegye, akkor nem szólhatnak bele elvileg. De én nem vagyok ügyvéd sem, és mint már írtam nem is voltam a szigeten egy jó ideje sem.

2009. jún. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nohát, itt a hivatalos verzió:

HAZAMENŐS KARSZALAG

A hazamenős karszalag viselője a következőeket tartalmazza:

• belépésre a rendezvény területére augusztus 12. 06:00 órától jogosít

NEM JOGOSÍT:

• Sátor behozatalára

• A kijelölt és elkerített kemping területekre történő belépésre

• Kempingsátorban és lakóautóban történő tartózkodásra

• Zuhanyzók használatára

FONTOS!


Amennyiben Hazamenős karszalagoddal sátorban tartózkodsz, úgy a házirend megsértése miatt két lehetőség van:

• A különbözet kifizetésével kicseréljük karszalagodat

• Amennyiben a különbözet kifizetése nem történik meg, úgy karszalagodat vissza kell adnod nekünk és a fesztivál területét el kell hagynod.


Ennek alapján nehezen hiszem, hogy ennyivel előtte nem lehet kicseréltetni ottalvósra a jegyedet! Szerintem próbáld meg!

Még 63 nap a Szigetig! :)

Jó bulizást! :)

2009. jún. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kösz, a gáz az, hogy meex akcióban vettem a jegyet, és már megjött a voucher e-mail. ha váltani akarnék, lehet elszállna a kedvezmény is.
2009. jún. 10. 15:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Ó, az lehetséges :( Azért írj nekik feltétlenül! Szurkolok!
2009. jún. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!