Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Elég szeleburdi vagyok iskoláb...

Elég szeleburdi vagyok iskolába, elég komolytalan, de ezen szeretnék változtatni. Hogyan csinálljam?

Figyelt kérdés
A csajok a suliban sem vesznek ezért komolyan,nem úgy tekintenek rám...Hogyan változtassak ezen,hogy komolyan vegyenek?
2010. márc. 13. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Majd ha felnősz.
2010. márc. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ja de van egy csaj aki tetszik,és ez az utolso évem a suliban is,aztan masfele visz az ut :S
2010. márc. 13. 19:39
 3/4 anonim válasza:

OLvass el pár regényt!

Keress valami munkát,a mivel megtudhatod, hogy bizony nem könnyű az élet... (legyen az bármilyen apróság)

s nyugi, a csajok imádni fognak pár év múlva, most még nem alakult ki a saját értékrendjük és nem az igazi értékek (pl, egy jókedvű, kedves, vidám figura) tetszenek nekik, hanem pl. egy ku*va nagy bicepsz. Jobb nő pedig mindig van, csak lusták vagyunk megkeresni :D

2010. márc. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

sztem meg nyugodtan maradj ilyen, ne foglalkozz senkivel, engem sem vettek sosem komolyan, ugyhogy én azt csináltam hogy mindig kib@sztm azokkal akik nem vettek komolyan,

pl:kiszurtam a kocsilyuk kerekét,meg végighuztam a kasznit egy kulcsal,utána meg sipákolt mind1ik,én meg röhögtem magamban hogy ha tudnátok hogy kinek mesélitek!!!!

2010. márc. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!