Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért nem bírják elviselni az...

Miért nem bírják elviselni az emberek kb 70 %-a csendet és a nyugalmat?

Figyelt kérdés
Ebéd után pihenni szokás, és kikapcsolódni, erre föl olyan ordítozva beszélgetnek a szomszédban, hogy csak úgy zeng az egész ház.
2015. szept. 18. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt én se értem, én imádom a csendet, párom szüleinél vagyunk, akkor meg mindig szól valami. A konyhában folyamatosan a tv fuuu
2015. szept. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Felmerülnek bennük a gondok és a kellemetlen érzések , ezt kerülik külső tompításokkal .
2015. szept. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Menekülés a valóság elől. Aki nem képes tükörbe nézni, a saját szemébe, aki csendben unatkozik, és kell az "alapzaj", az menekül. Csak ezt nem ismeri be. Nálunk kisgyerek van, ebéd után altatom (altatnám), de az alsó szomszéd néni úgy hallgatja a süketelést a tv-ben, hogy a gyerek egy emelettel feljebb nem tud tőle aludni. Egyedül él, alkoholista is szerintem, a cigifüst az ablakon és a wc-ben is jön felfelé, és ha az én gyerekem valamivel zajt kelt, akkor veri a radiátort. Az, hogy ő hogy él, az persze normális...
2015. szept. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy élő Csörtét adnak elő.
2015. szept. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem erre az az elméletem,hogy az emberek 70%-a primitív pr0ller,akik sosem tudnak nyugton ellenni,mindig szükségük van a média által sugárzott valamelyik fogyatékos műsorra,igénytelen zenére.Az olcsó sör,és a büdös bagó okozta lazaságot fokozniuk kell valami vircsafttal,hogy mindenki hallja és lássa ám,hogy milyen jó a "gondtalan" élet.

Közben ezek az emberek belő gondolatok,belső érzések nélküliek,az ürességtől kongó fejűek,akiknek a negró világít a szájukban.

2015. szept. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért, mert az emberek 70%-a nem egy karót nyelt tökfilkó. Én mondjuk a zenét szeretem. Ebéd közben is hallgatom, meg utána is. És akkó' mi van?
2015. okt. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet , hogy "el bírnák viselni" , csak még nem próbálták. Igen "zajos" világban élünk.
2015. okt. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!