Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit csináljak ha nem bírom...

Mit csináljak ha nem bírom elviselni?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, akivel együtt szoktam utazni, meg együtt várunk buszra, ilyenek és sajnálom, tudom, hogy nem szép ilyet mondani, de egyszerűen nem bírom a jelenlétét. Nincs vele semmi bajom, rég óta ismerem, kissé szélsőséges a gondolkodásmódja, más baj nincs vele.

De mikor mellettem ül a buszon és mondjuk hozzámér, meg érzem a szagát (fürdik rendesen, de akkor is, az a dolog nem illat.) meg tudok őrülni.

Mit csináljak vele? Gondolkodtam rajta hogy megajándékozom valami illatszerrel de az nem lenne túl célozgatós bunkóság? Amúgy nem akarom megbántani mert mondom, semmi gáz vele, csak legyen 2 méterre.


2013. máj. 14. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
keress egy másik embert, akivel várod a buszt és ne engedd hogy melléd üljön
2013. máj. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Milyen idősek vagytok?
2013. máj. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
15
2013. máj. 16. 20:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!