Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Rohadtul idegesít az "őgetés",...

Rohadtul idegesít az "őgetés", nem bírom elviselni. Más is van ezzel így?

Figyelt kérdés

Rászólok a saját páromra is, ha elkezd őgetni, mert baromira irritál. Gondolja végig amit mondani akar, aztán mondja de nem bírom öt percig hallgatni ahogy nyögdécsel egy mondatot. ÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖö csak azt akarom mondani, hogy öööööööööööööööö tegnap öööööööö....


Pfuj...


2011. márc. 26. 11:48
 1/9 anonim ***** válasza:
ááá, az nagyon idegölő tud lenni!! Nekem volt egy tanárom, akinek minden harmadik "szava" őőő volt vagy úúúú vagy egymás után a kettő. Semmi másra nem tudtam figyelni, csak az őgetéseire. Az ilyen hogy mehet egyáltalán tanárnak?? alig vártam, hogy mehessek az óráról.
2011. márc. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezt ösztönből csinálják szerintem, és rohadt nehéz lenne nekik leszokni róla, tényleg rohadt idegesítő
2011. márc. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
A kor ellen nem szabad küzdeni! Bele kell törődni!
2011. márc. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A válasz írója 53%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:20


Ezt most nem értem.

2011. márc. 26. 12:20
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem ösztön, a páromnál legalábbis nem az. Addig, amíg nem járt egyetemre szépen, folyékonyan beszélt. Elkezdett egyetemre járni és onnantól kezdve felvette ezt a Havas Henrik stílust mert az ottani tanárok is ezt csinálják. Nem tudom, sztem azt hiszi, hogy ettől okosabbnak, bölcsebbnek tűnik. De ha rászólok, akkor egyből tud folyékonyan őgetés nélkül beszélni.
2011. márc. 26. 12:22
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem idegesítő, nekem soha nem tűnik fel. Azt se tudom, én szoktam-e ilyet csinálni. Ne foglalkozz vele szerintem, felesleges stressz...
2011. márc. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Még megboldogult diák koromban engem is nagyon zavart, hogy egy lányt így felelt, a mondanivalóját csendben mondta, és közbespékelt minden 3. szónál az sokkal hangosabb ŐŐŐŐŐ-t. Egy ideig csak zavart, aztán röhögtetett. Hiába akartam elnyomni, röhögtem egyet. Erre engem hívtak ki felelni. Isten lássa lelkem, nem gúnyból röhögtem pedig, egyszerűen már nem lehetett kibírni.
2011. márc. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én világ életemben az ööööö-zés helyett aaaam-ot mondok/ mondtam mint az angolok xD szerintem kevésbé zavaró legalább is még nem szólt érte senki sem...
2011. márc. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem értem őőőőő, hogy miről öööööö .... beszélsz. őőőőő én .... őőő... is megŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐrülök tőle!


Habár ha valaki csak egy-kétszer mondja, egyáltalán nem zavar, vagy fel sem tűnik. De a tartós őőő és aaaammm is nagyon irritál!!

2011. márc. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!