Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem bírom az érzelmes...

Miért nem bírom az érzelmes filmeket elviselni?

Figyelt kérdés

Nem szoktam filmeket nézni,mert túl sokáig a hatásuk alatt vagyok.Ha valamiben érzelmek vannak,pl ha arról szól,hogy elveszítenek egy családtagot,attól egyenesen rosszul vagyok,ki tudnék borulni tőle.A romantikus filmeket sem szeretem,amikben sírnak.Ha valamelyik filmben komoly,erős érzelmek vannak,azt végig sem bírom nézni.Előbb végignéznék egy véres horrort,mint egy sírós filmet,még azt is jobban el tudom viselni.Ezért csak vígjátékokat nézek,de azt is ritkán,inkább többnyire sorozatokat.Azok közül is csak komolytalan,mások szemében sz@r műsorokat,mint pl R.J. Berger,Kínos,South Park,Sarah Silverman program meg sok más hasonló butaságot,amiken nevetni lehet.Meg még régen néztem a Gyilkos elméket,de ha túl sok volt benne az érzelem,akkor már el is kapcsoltam.Tegnap pl az RTL-en este ment egy film:Otthon,biztonságban.Ott az érzelmektől túlfűtött részeket elkapcsoltam és csak az izgalmas részeket néztem végig,amikor nem sírtak,meg nem beszéltek egymáshoz,hanem a túlélésért küzdöttek és féltek.Miért nem bírom elviselni az érzelmeket?

23l


2012. okt. 1. 11:01
 1/1 A kérdező kommentje:
antworten sie bitte
2012. okt. 1. 12:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!