Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Most mit kezdjek egy ilyen...

Most mit kezdjek egy ilyen tanárral?

Figyelt kérdés

Kissé ideges állapotban írok ide. Olyan tanárt kaptam ma felsőoktatáson, akit nem is ismertem eddig és az első perctől kezdődően csak piszkálódott velem, kötekedett. Ami kiverte nálam a biztosítékot, az a következő: Annyit kell tudni róla, hogy hadar, nem lehet követni, amit mond én leírtam a lényeget, közben figyeltem. Mert figyeltem és épp nem írtam, amit mond, mert mondjuk nem kellene még össze-vissza beszélnie mellette, azt mondta rá nekem, hogy ,,nincs eszem, ha van egy kis eszem, leírom" és ezt mindenki előtt és ez csak a kezdet volt. Ez folytatódott megjegyzésekkel....stb.

Szóval nyilvánosan sértett engem. Én is visszaadtam neki a magamét, de akkor is... A többieket nem piszkálta.

Hogy tehet ilyet egy tanár? Ráadásul egy olyan intézményről van szó, ahol tilos az efféle viselkedés. Minden részről.

Nagyon ideges vagyok, ma tanulni sem tudtam az idegtől. Nincs elég bajom, még ez is. Bezzeg a másik kettőt nem bántotta, mert az egyiknek apucija nagy valaki, a másiknak szintén. Nem szeretném leírni mi...

Nagyon ideges vagyok még most is. Egész nap tiszta zavart állapotban vagyok.

Mit lehet tenni ebben a helyzetben, pláne meg ha folytatódik?

Én arra gondoltam, hogy felveszem, amiket mond órán, és.....


Várom a tanácsokat, válaszokat, segítségeket.

Köszönöm.



2015. szept. 15. 21:40
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Komolyan, ilyen értelmetlen válaszokat.

Nem érdekel...

Tisztelet a kivételnek!

Na, én sem írok többet ide!

2015. szept. 16. 14:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!