Ti hogy alszotok?

Figyelt kérdés

Nem úgy értem,hogy jól avagy rosszul, hanem hogy, hogy. :D

Szóval például plüssállattal, vagy van valami fura szokásotok mondjuk.



2015. aug. 29. 21:00
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
#18: Hú örülök, hogy akkor nemcsak én küzdök ezzel a gombos undorral. :D
2015. aug. 31. 13:53
 22/23 anonim válasza:

Én 2, vagy néha akár 3 párnán alszom, amik vattából vannak (így elég laposak) az allergiám miatt. Nagyon utálom ha alacsonyan van a fejem. A párnán kívül még egy kis takarót is a fejem alá szoktam tenni, hogy teljesen egyenes legyen a nyakam. A kis takaróval 1 éves korom óta alszom, persze már rég nem viszem magammal, de az otthoni ágyamba mindig kell, ha nincs ott éjszaka kezdem keresni :D

A lepedő csak sima anyagból lehet, engem zavar ha valami bolyhosodó anyag, és a rugalmas lepedőt ki nem állhatom. Van néhány plüss az ágy végében egy díszpárnával, de nem azért mert annyira igénylem őket, csak nappal ott vannak dísznek.

És mindig kell takaró! Nyáron is legalább vállig be vagyok takarózva, engem nagyon zavar ha nincs rajtam valami, még ha napközben pihenés képen fekszek, akkor is kell valamilyen takaró.

Régen sokszor aludtam zenét hallgatva, az új telefon óta már csak akkor ha nem bírok elaludni.

Bagoly fajta vagyok, szóval inkább reggel szeretek még dögleni az ágyban, este pedig nagyon sokáig fent vagyok.


Remélem elég kielégítő válasz volt! ^^

17/L

2015. szept. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

Előző vagyok,

Azt még kihagytam, hogy mindig az oldalamon! Nem tudok se háton se hason aludni, mert bedugul az orrom.

2015. szept. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!