Ti hogy alszotok?

Figyelt kérdés

Nem úgy értem,hogy jól avagy rosszul, hanem hogy, hogy. :D

Szóval például plüssállattal, vagy van valami fura szokásotok mondjuk.



2015. aug. 29. 21:00
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Egy vékony kispárnával, hason fekve alszom, néha a az oldalamon, felhúzott lábakkal. Ha az időjárás engedi nyitott ablaknál, hogy behallatsszon a tücsökciripelés, hajnalban a madárcsicsergés, a fák zúgása (erdő szélén lakunk) vagy az eső hangja.
2015. aug. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Az oldalamon, többnyire a jobbon. Takaró általában kell, ha nem is betakarózni, akkor csak úgy, fogni. Sokszor kitúrom a párnát a fejem alól. A lábaimat felhúzom, sokszor a fejemen van a karom.

Elalvás előtt el kell mennem wc-re, mindenképp. 99%-ban olvasok is kicsit az ágyban. Általában megy valami film, mert nem bírom, ha a csendben a semmiből hirtelen van valami zaj, az mindig kizükkent az elalvásból. A teljes sötétséget sem szeretem.

2015. aug. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Háton. Hason a tüdőm nyomnám szét, oldalamon pedig a térdem. Van egy nagy párnám meg kicsit. Van amikor egyiket kiveszem és csak úgy van az ágyon. Ujjamat nem szopom, latinul nem beszélek. Mást nem tudok. De aludni szeretek. Aludni jó.
2015. aug. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
63%
meztelenül
2015. aug. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig betakarom a lábam, mert félek, hogy valami megfogja.
2015. aug. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Össze-vissza, vagyishogy mindig lefekszek normálisan de reggelre gyakran valami kitekert pozicióban ébredek fel, hogy miként hozom össze az már más kérdés. :D
2015. aug. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
81%

Ha melegem van, az egyik lábfejemet kitakarom, de csak az egyiket, mert ha valami történik a másikkal, 1 azért maradjon meg. :D

Takaró nélkül nem nagyon tudok aludni, gondolom sejted, ez mekkora áldás így 250 fokban. Ventillátor a fejemnek irányítva, oldalt fekvésben alvás, kezem általában a fejem alatt. Szeretek fal felé fordulva aludni, de mikor megébredek, mindig a másik irányba "nézek", szóval csak elalvásig vagyok így ezzel.


21/F

2015. aug. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
77%
Elaludni csak hanyatt tudok, nyak alá hengerelt puha kispárnával, legalább részben betakarózva. A hideg ráz, ha a takaró nyitott része van a fejem felé, alapból rettenetesen undorodom a gomboktól, így csak patentos huzatom van, de még így is zavar. Párom műszakjához igazodom, így sokszor kénytelen vagyok szemmaszkban aludni, mivel egyszobásban lakunk. Illetve van egy rituális elköszönési formám, páromnak és a macskának is, ha nem mondom, már nem alszom jól... Még nyaraláskor is, mikor a macska itthon volt, mi meg a Balatonnál, muszáj voltam mondani...
2015. aug. 30. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Zenére szoktam aludni, hason, néha párna nélkül, és néha fordítva fekszek le az ágyon, szóval ott a fejem, ahol a lábam lenne normál esetben. :D
2015. aug. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
50%
Azért kell a szemtakaró, meg a füldugó a tv mellett, mert megnyugtat hogy van valami fény és hang a szobában,viszont baromira zavar.Csak a tudat kell, hogy nem sötétben és csendben fekszem, mintha ez elriasztaná a környékemről a rossz dolgokat.Sajnos nem vagyok igazán kipihent így , hogy rám világít minden egész éjjel, mintha a bőrömön keresztül is "érzékelném" biztos az elekrtoszmog.Teljes csendben és sötétben szeretek csak aludni, de az csak akkor megy, mikor nem vagyok egyedül.
2015. aug. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!