Ti hogy alszotok?

Figyelt kérdés

Nem úgy értem,hogy jól avagy rosszul, hanem hogy, hogy. :D

Szóval például plüssállattal, vagy van valami fura szokásotok mondjuk.



2015. aug. 29. 21:00
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
100%
Csak zenére alszok :) És lehetőleg fal mellett ,tisztára betakarózva (ha meleg van légkondival és úgy betakarózva),mert sok horrort nézek és féltem magam XD
2015. aug. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Van egy plüssállatom, amit magam mellét teszek. Ha rossz kedvem van, át is ölelem.

Ha a barátommal alszom, akkor nem plüssözök :)

2015. aug. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
100%

Oldalt fekve.

A labfejem nem lehet ki a takaro alol mert valahogy idegesit.

Jah es a fal fele fordulva.

2015. aug. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem, ha a takaró gombos része van a fejem felé.Takaró mindig kell hogy legyen rajtam főleg a lábamon.Én nem szeretek a fal felé, mert akkor nehezebb figyelni, mi "zajlik" a hátam mögött.Fiókok, szekrények szigorúan be kell legyenek csukva, ha egyedül alszom megy a tv, de nem zavar mert van rajtam szemtakaró meg füldugó.
2015. aug. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
100%
Utolsó ha van szemtakaró meg füldugó akkor minek megy a tv? :D
2015. aug. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
100%
Csak sötétben alszok, hason fekve, plüssel. A faltól elfordulva, mert ha zajt hallok, így rögtön tudok figyelni. A lábam mindig be van takarva, mert félek, hogy valami megharap.
2015. aug. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
100%

Amúgy én is csak betakarózva tudok jól aludni, mindegy hogy tél vagy nyár van. Ha nagyon melegem van leveszem a pólóm azt úgy vagyok betakarózva, kivéve ha 35 fok van bent is, akkor csak deréktól lefele takarózok. Hasonfeküdve szoktam leginkább vagy oldalamon, általában fal fele, ilyen plüss meg ilyesmi nincs nem is kell, néha a szoba kiskutya feljön az ágyra hozzám azt annyi.

Csak most ezek a rohadt szúnyogok nem.hagynak aludni.

2015. aug. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyedül vagyok, kislámpa plusz tv..ne nevess,valamiért szorongok a sötétben egyedül..:( Van egy plüssöm és egy focimez..hidegben rajtam van,melegben vele alszom. Egy számomra fontos emberé volt,aki meghalt. :( Azóta vele alszom. Tudom,nem egy felnőttes viselkedés.

27/N

2015. aug. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen, és a lábam mindig betakarva nekem is, mert félek,hogy lehúz egy zombi, vagy lerágja valami a lábaimat. :D
2015. aug. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 *Ana Van Der Val* ***** válasza:
100%

3 darab kispárnával, amiknek muszáj az ágyamban lennie annak ellenére, hogy mindig párna nélkül alszom. És nem mindegy, hogy melyik hol helyezkedik el, és melyiken melyik kispárnahuzat van. Bármilyen nemű változtatás tilos.

+ melegben nem tudok aludni, ezért egész éjjel megy a klíma.

2015. aug. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!