Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Megalazva erzed magad, ha...

Megalazva erzed magad, ha valaki gazdagabb/okosabb/szebb nalad?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 14. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Ugyan miért kellene emiatt megalázva éreznem magam?
2015. ápr. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem érzem magam megalázva. Sőt, inkább inspirál ha valaki jobb nálam és figyelem őt hogy tanuljak tőle. Csak így lehetek egy nap én is olyan jó, hozzáértő stb. az adott dologban mint ő.
2015. ápr. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. ápr. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Inkább leforrázva, ez a helyes kifejezés. Elég kínos szembesülni a ténnyel, hogy messze felülmúlt valaki. Meg ott bújkál bennem a komplexus, hogy mi van, ha nem csak én gondolkodom ezen, hanem a másik is ezen agyal, hogy ő mennyivel jobb nálam. Ezen jól felbszom az agyam, aztán bevillan, hogy most olyasmiért vagyok dühös, ami csak az én fejemben létezik.. és akkor úgy érzem magam, mint egy hülye.
2015. ápr. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Gazdagabb: szinte mindenki, úgyhogy megszoktam.

Okosabb: nagyon-nagyon ritka, így kifejezetten örülök neki.

Szebb: férfi vagyok, nem foglalkozok vele.


Könnyű így az élet. :)

2015. ápr. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, ha nem kérkedik vele. Bár ha kérkedik vele, akkor általában nem is gazdagabb/okosabb/szebb, mert ha az lenne, minek kérkedne vele.
2015. ápr. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Te viccelsz? Mitől megalázó az, ha valaki más?
2015. ápr. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!