Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ilyen esetben kell válaszolni...

Ilyen esetben kell válaszolni az e-mailre?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy jelentkeztem egy tanulmányi munkára, de végül nem engem választottak (ezt meg is írták). Ilyenkor kell valami olyasmit visszaírni, hogy "sok sikert a további munkához"? Ilyenkor szokás visszaírni valamit, mintegy lezárni a levelezést vagy erre senki nem szokott válaszolni?

2015. márc. 11. 23:46
 1/6 anonim válasza:
100%
Nem kell válaszolni.
2015. márc. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem kell. Ez csak egy értesítés, és aki elküldte, valószínűleg már két perc után el is felejtette. Csodálkozna, ha valaki válaszolna rá. :)
2015. márc. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy visszaírd, hogy: "Na, ezt még meg fogjátok bánni, nyavalyások"
2015. márc. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem akarok semmilyen negatív dolgot visszaírni. Egyetemista vagyok, a tanulmányi munka nem olyan munka mint azok amikre életrajzot küldenek majd nem is válaszolnak. Szóval csak azért gondolkodtam a dolgon, mert ha később újra dolgom lenne azokkal akikkel leveleztem, akkor nem szeretnék most úgy "elválni" tőlük, hogy esetleg bunkó voltam, vagy rossz képet festek magamról. Szóval ha nem válaszolok akkor az nem gond ilyenkor? (Sajnos az ilyesmikben elég rossz vagyok, nem nagyon ismerem az ilyenkor "szokásos gyakorlatot".)
2015. márc. 12. 10:38
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja, és ez nem olyan értesítés, ami valami hivatalos szöveg lett volna, tök egyszerűen megírták, hogy sajnálják, de most nem tudnak velem dolgozni.
2015. márc. 12. 10:40
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nézd, ha szeretnél válaszolni, akkor válaszolj. Katasztrófa nem lesz belőle. Ha válaszolni kellene, én olyasmit írnék, hogy köszönöm a választ és a későbbi lehetőségek reményében kívánok ... stb. Ezzel leírod, hogy azért még várod a lehetőséget, és nem szimplán elbúcsúzol.
2015. márc. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!