Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek nem udvariatlan...

Szerintetek nem udvariatlan egy szülinapi ajándékot két héttel korábban odaadni?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudom előre, fogunk-e találkozni a szülinapjához közelebb eső időpontban: vagy igen, vagy nem. Utólag meg cikibbnek tűnik.
2010. febr. 14. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
NEm tudom, nálunk az a szokás, hogy elötte-utána 8 nappal érvényes a megköszöntés, különösen, ha ok van ra, hogy miért nem az adott napon.
2010. febr. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi!
2010. febr. 14. 21:30
 3/5 anonim ***** válasza:

lehet,de nálunk az a szokás,hogy szülinap előtt nem mondjuk,hogy boldog szülinapot,mert lehet hogy nem éri meg,ezért azt szoktam mondani,hogy akkor bontsa ki,vagy hogy ezt arra kaptad,ami 10.-én lesz.. érted?!

de már soknál láttam,hogy ez nem divat,én viszont ebben nőttem fel..

2010. febr. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Fiatal még, nagyon szomorú lennék, ha nem érné meg a szülinapját, de köszönöm szépen a választ! :)
2010. febr. 18. 19:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele hogy nem jó előre ünnepelni
2010. febr. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!