Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi volt a legdurvább dolog...

Mi volt a legdurvább dolog amivel szemeteltetek?

Figyelt kérdés
Szerintem mindenkivel előfordult már. Életében hogy valahol véletlenül vagy akaratosan is eldobott vagy ott hagyott ezt azt maga mögött . Nektek mi az amire legkevésbé vagytok büszkék ? Nekem még 18 éves koromban volt hogy egy túrán pont megjött és éreztem hogy hirtelen nagyon kell cserélni . Alig tudtam eliszkoln hogy senki se lásson vagy gyanút fogjon. Úgyhogy felrementem kicseréltem és odanyomtam egy bokor tövébe a betétet mikor senki sem látta . Szerencsére nem egy feltűnő helyen volt ez szóval még lebomlik mielőtt valaki 'belebotlana' .
2014. aug. 21. 09:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyire idevaló, de egyszer szétszedtem haverommal egy szalagos magnót, és ami nem kellett, azt beletettem egy szatyorba, és fent hagytam egy buszon két ülés között.
2014. aug. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Kiránduláson bokor tövében pisilés után vépé funkciót betöltő zsebkendő. Nem vagyok rá büszke, de szükség törvényt bont. Tamponnal már csináltam azt, hogy jól bezacskóztam, aztán betettem a táskába, azt otthagyni valahol azért elég meredek dolog.

A legdurvább viszont amit láttam, a belváros egyik kisebb utcájában otthagyott "briós" volt, mellette egy kisebb halom zsebkendő, ami... khm... nem volt tiszta. Kifordult a belem.

2014. aug. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!