Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi volt a legdurvább dolog...

Mi volt a legdurvább dolog amivel szemeteltetek?

Figyelt kérdés
Szerintem mindenkivel előfordult már. Életében hogy valahol véletlenül vagy akaratosan is eldobott vagy ott hagyott ezt azt maga mögött . Nektek mi az amire legkevésbé vagytok büszkék ? Nekem még 18 éves koromban volt hogy egy túrán pont megjött és éreztem hogy hirtelen nagyon kell cserélni . Alig tudtam eliszkoln hogy senki se lásson vagy gyanút fogjon. Úgyhogy felrementem kicseréltem és odanyomtam egy bokor tövébe a betétet mikor senki sem látta . Szerencsére nem egy feltűnő helyen volt ez szóval még lebomlik mielőtt valaki 'belebotlana' .
2014. aug. 21. 09:19
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
... vagy legalább is remélem !
2014. aug. 21. 09:20
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát, megmondom őszintén, nekem a tökmag héja volt a legdurvább :D Nem magamat akarom most ezzel fényezni, egyszerűen annyira belém verték a szüleim, hogy inkább cipelem magammal egész nap, mint hogy akárhol eldobjam...

Mondjuk ilyen helyzetben nem tudom, mit csinálnék, de szerintem még azt is képes lennék bezacskózni :D

2014. aug. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Cigicsikk volt még régebben, amikor dohányoztam, és nem volt a közelben kuka és nem akartam magammal vinni a füstölgő csikket, amíg találok egyet. Mást nem dobtam még el. Betétes nekem is volt már. Nem volt a wc-ben kuka és nem akartam csak úgy otthagyni. Én betettem zacskóba és jól bekötöttem és úgy tettem a táskámba. Kibírta hazáig, és nem volt szaga :)
2014. aug. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok rá büszke, de általános sulis korunkban (6-10 éves korban)a barátnőkkel jó heccnek tartottuk, ha a szemetünket mások postaládájába dobtuk. Bedobtuk a narancshéjat, a csokipapírt, becsöngettünk, aztán iszkoltunk :D Meg a városban kihelyezett postaládákba (amibe a felbélyegezett borítékot lehet dobni, hogy ne kelljen sorbaállni a postán)


Felnőtt fejjel a szotyihéjat se dobom el az utcán, de előfordult már, hogy ha sok cucc volt a kezemben, és egy papírt elfújt a szél, ha nem valami fontos volt, akkor nem szaladtam utána.

2014. aug. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

Ne reménykedj, nem mostanában bomlik le. A tökmaggal szerintem nincs semmi baj, végül is növény.

Amit leginkább utálok, az a hosszú autóúton pisilés az erdőben jobb híján. Ott az ember bizony otthagyja maga után a papírt.

2014. aug. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Radioaktív hulladék.
2014. aug. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%
2014. aug. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Cigicsikk, kirándulásban bokrosban hagyott wc-papírnak használt papírzsepik, üdítős palack, ilyesmik...
2014. aug. 22. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Rágógumi, zsebkendő. Amúgy az a betét még sokáig nem fog lebomlani, ne izgulj. xD
2014. aug. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ekekapák
2014. aug. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!