Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Az ünnepi mensás ebéden volt...

Az ünnepi mensás ebéden volt pár dolog, kinek volt igaza?

Figyelt kérdés

Szombati munhaleyi ünnepélyre és a menzás ebédre meghívtak. Eddig nem voltam mensás. Nem hozta ki a konyhásnő a tál húslevest, így mivel nem tudtam várni mert éhes voltam a mellettem levő tál maradékát húztam magam elé és a benne levő merőkanállal ettem meg a levest.


Az utolsó fogás süti volt és mivel nem volt hozzá szalvetta, így a kakaós kezemet az asztali alatti abroszba törőltem


Ma kollegáim, nem tetszésüknek adtak hangot. Szerintük ez nem illendő meg nem való. Mondtam nekik, hogy az abroszt és a mosása ugyanúgy benne van a mensa pénzbe és úgyis kimossák, ha tiszta is és amúgy arra való, hogy megvédjen mást, pl az asztalt meg egyéb ember számra fontos dolgokat pl a kezemet a kakaósmasszától.


A levest pedig ugyanolyan gusztusos kienni merőkanálal a tálból


Kinek van igaza? Nagyon felkaptam a vizet?


2014. márc. 17. 18:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Röviden, nem neked.
2014. márc. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez nem kamu, akkor igencsak bunkó, primtiv ember vagy!!!!!!
2014. márc. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nagyon meredek vagy. Gondolom nem fizetnek egy vagyont a munkahelyeden, ha ígyis megtartanak. :)
2014. márc. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nemcsak kényszeres rendmániások vagytok ? Mi a baj?
2014. márc. 17. 20:22
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Mindenki kényszeres rendmániás, te pedig úriember vagy és nem tahó. Minden csak nézőpont kérdése. :)
2014. márc. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Amikor fagyit ettél bicskával, fogadok, hogy akkoris megszólt téged ez a sok kényes ízlésű ember. :P
2014. márc. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Téged disznóólban neveltek? Egy öt éves gyereknek fejlettebb az evési kultúrája.
2014. márc. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Felveszik utánam a nagy pénzt. Értelmi fogyatékos vagyok, igy támogatást kapnak ha alkalmaznak, de ettől még nem értem miért baj ha nagyob kanállal zabálom a levest?
2014. márc. 17. 23:18
 9/16 anonim ***** válasza:
Ok, innen már tuti, hogy kamu. Örültem, hogy időt szakítottam rád. :P
2014. márc. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem kamu. BKV ellenőr vagyok
2014. márc. 18. 06:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!