Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Az ünnepi mensás ebéden volt...

Az ünnepi mensás ebéden volt pár dolog, kinek volt igaza?

Figyelt kérdés

Szombati munhaleyi ünnepélyre és a menzás ebédre meghívtak. Eddig nem voltam mensás. Nem hozta ki a konyhásnő a tál húslevest, így mivel nem tudtam várni mert éhes voltam a mellettem levő tál maradékát húztam magam elé és a benne levő merőkanállal ettem meg a levest.


Az utolsó fogás süti volt és mivel nem volt hozzá szalvetta, így a kakaós kezemet az asztali alatti abroszba törőltem


Ma kollegáim, nem tetszésüknek adtak hangot. Szerintük ez nem illendő meg nem való. Mondtam nekik, hogy az abroszt és a mosása ugyanúgy benne van a mensa pénzbe és úgyis kimossák, ha tiszta is és amúgy arra való, hogy megvédjen mást, pl az asztalt meg egyéb ember számra fontos dolgokat pl a kezemet a kakaósmasszától.


A levest pedig ugyanolyan gusztusos kienni merőkanálal a tálból


Kinek van igaza? Nagyon felkaptam a vizet?


2014. márc. 17. 18:58
1 2
 11/16 hollófernyiges ***** válasza:
És parlamenti képviselő is.
2014. márc. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Viszont eszméletlen jó a humorod. A Kontroll című filben is te szerepeltél ugye? :)
2014. márc. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nem. Az egy másik hülye volt.
2014. márc. 18. 15:05
 14/16 anonim ***** válasza:
Kicsit visszaveszek az előzőekből, hatalmas egy forma vagy. :P
2014. márc. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Innentől kezdve mostmár neked adok igazat, ne is hagyd magad, hogy a sok nyápic piperkőc baxakodjon veled, akik még életükben nem is ettek társaságban merítőkanállal levest, szalvéta nélkül meg meg vannak halva, ahelyett, hogy feltalálnák magukat inkább, úgy ahogy például te.

Te vagy a nyerő, mindent bele! :)

2014. márc. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Majd írd meg miket csinálsz még, tényleg érdekel. Képzeld csak el, ahhoz mit szólt volna a sok képmutató, ha mondjuk, a takarítónő zárva felejti a mosdót, és te jobb híjján teljesen jogosan az ebédlő közepére csokizol. :D

Szerintem a napisza.ron is magasan vinnéd a pálmát, a többiek a nyomodba sem érnének. Én mostmár tuti a te oldaladon állok! :D

2014. márc. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!