Földről nem eszünk?

Figyelt kérdés

Véletlenül leejtettem egy darabot a kajából, és nem volt szívem kidobni. A párom meg kishíján sokkot kapott, hogy az egész konyha egy baktériumtenyészet, a földről soha nem eszünk.

Életemben először hallom ezt valakitől. Otthon, ha kidobtam volna a kenyeret, mert a talaj koszos, a szüleim felnyalatták volna velem a padlót, az biztos.


2014. júl. 28. 20:12
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
94%

A földről tényleg nem eszünk! - ám ma már igen ritka a földes konyha. Mozaik-, vagy járólapot viszont tisztán lehet tartani.

Régi szólás-mondás: "Olyan tisztaság van náluk, hogy még a földről is lehet enni".

Annak idején "az ország doktor bácsija", Buga doktor megmondta: nem is lesz egészséges valaki, ha évente nem eszik meg egy kiló koszt.

.

Ha születésünktől kezdve steril körülmények között élnénk, immunrendszerünk sem fejlődne rendesen, hiszen hogyan védekezzék, ha nem tudja mi ellen kell?

2014. júl. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim válasza:
30%
Nem szabad! Mit képzelsz magadról?! Még vérfertőzést kapsz utána meg tumort!!A legrosszabb esetben pedig halál...:o :(
2014. júl. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
94%

Én mindig felveszem! Persze velem is történt ilyen:

Én és még 2 barátnőm ettük a Chip-et, és én véletlenül leejtettem egy darabot (vagyis kiesett a zacskóból) a legjobb barátnőm normálisan nézte ahogy felveszem és megtörlöm, de ekkor beleszól a másik:

- Hogy eszed azt meg? A földön járt, dobd vissza! -(fura volt ezt hallanom pont tőle, mert külsőre úgy néz ki mint egy majom, és belsőre már marha).

Ekkor elmagyaráztuk neki, hogy ez normális. Később ő is leejtett egy darabot, mondtuk, hogy vegye fel és (még nem harapott bele) egye meg, vagy adja nekünk. Erre kényesen lehajolt és odadobta a kutyámnak. Erre felidegesedtem, mert azért ez tényleg szemétség volt, még tőle is.

2014. júl. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
91%

Én is megeszem, ha tudom, hogy olyan helyen vagyok ahol rendszeresen takarítanak.

Tudom, hogy nem steril a padló, de attól a csekély baktérium mennyiségtől kétlem, hogy komoly bajom lenne. A telefon kagylón vagy a billentyűzeten sokkal több baktérium van. Az elsőt meg szinte az arcához dörgöli az ember.

2014. júl. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
26%

"Később ő is leejtett egy darabot, mondtuk, hogy vegye fel és (még nem harapott bele) egye meg, vagy adja nekünk. Erre kényesen lehajolt és odadobta a kutyámnak"


Vendégként mondjuk lehet, hogy előbb pofonvágtalak volna aztán az arcodra kenem, ha azt javaslod nekem, hogy egyek a padlódról. Ez azért a bunkóság felsőfoka már.

2014. júl. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
53%
Feltételezem, hogy nem koszban és igénytelenségben éltek, akkor meg miért ne? Le kell fújni vagy lemosni, semmi bajod se lesz tőle. Kivétel persze ha olyan helyre esik és tényleg undorító lesz, akkor ki kell dobni. De egyébként nem értem, hogy miért kell ezen felháborodni.
2014. júl. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Én mindig kidobom, akármekkora adag esik le. Főleg amióta van kutyám és tele van a föld a szőrével.
2014. júl. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

13. vagyok:

Mondtam, hogy én és a barátnőm mondtuk, hogy adja nekünk.

És nem mocskos környezetbe volt.

De a lényeg, hogy már nem vagyunk barátok, mert lopott tőlem, és kihasznált sokszor...

2014. júl. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
90%

A egy WC sokkal sterilebb, mint egy egér, billentyűzet, mobil telefon. Ezt már sokszor megvizsgálták. A telefont össze-vissza fogod, mosatlan kézzel, BKV-én, mindenhol. Utána meg az arcodhoz érinted. ÉS nincs olyan ember, aki néha ne nyúlna az arcához, ne érintenél meg a száját. Vagy ha ez sem. Telefonálsz este. Belekened a bacikat a párnádba, és az arcodba, szádba.


AZ is bizonyított dolog, hogy azok a gyerekek, akiket túl "sterilen" nevelnek, hajlamosabbak a fertőzésekre, mert az immunrendszerük nem tud kifejlődni.

A padlón nyilván nem ebola, TBC és egyéb dolgok vannak egy normális, átlagos házban.

2014. júl. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
91%
jaj Istenem, ennyire ne legyünk már... nem is tudom mik. Sznobok? Simán megeszem a leesett kaját, semmi bajom nem lesz tőle, bebeszéli mindenki magának a hülyeséget... ennyibe nem hal bele senki.
2014. júl. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!