Földről nem eszünk?

Figyelt kérdés

Véletlenül leejtettem egy darabot a kajából, és nem volt szívem kidobni. A párom meg kishíján sokkot kapott, hogy az egész konyha egy baktériumtenyészet, a földről soha nem eszünk.

Életemben először hallom ezt valakitől. Otthon, ha kidobtam volna a kenyeret, mert a talaj koszos, a szüleim felnyalatták volna velem a padlót, az biztos.


2014. júl. 28. 20:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
97%
Ha nem koszos a kaja meg lehet enni.
2014. júl. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 manó1235 válasza:
92%
Hehe erről eszembe jutott egy régi szokás még mikor kissebek voltunk :D amikor leejtettünk a földre valami ételt mindig érvényes volt a 10 másodperces szabály :D ha 10 másodpercen belül felveszed nem mennek rá a bacik. Jó persze hülyeség de jó kis hecc volt :) am én is ugyan úgy megeszem.. manapság már agyonfertőtlenítünk mindent szval nem hal bele az ember ha felveszi a földről :)
2014. júl. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
31%
Pedig ez alapvetö higieniaia szabäly.!
2014. júl. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
98%
Én is megeszem, ha nem koszos láthatóan, és azért rendesen takarítok. Ennyi kis edzés kell az immunrendszernek :)
2014. júl. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
98%

én is felveszem! persze ha nem koszos láthatóan

mi gyerekként megfújtuk, hogy leszálljon róla a baci :D még ma is megfujkálom mefszokásbol

2014. júl. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
93%
Simán megeszem földről, max lemosom, ha lehet :D
2014. júl. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
95%
Valoban, foldrol nem eszunk. De nem mindegy, hogy otthon, a frissen takaritott konyhakore esik le egy szelet kenyer, vagy mondjuk az utcan a csikkek melle ejti le az ember a hamburgert. Elso esetben gond nelkul meg elhet enni,masodik esetben kizart
2014. júl. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
80%
Én nem, de kutya macska van, és cipőveljárós a konyha, így érthető szerintem.
2014. júl. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
94%

Vannak ilyen emberek, de gondolom a párod takarít és nem utcai cipővel járkáltok a lakásban.

Garantálom, hogy a munkahelyen több a baktérium, mint a padlótokon. Túlélted, ez a lényeg.

Egy ismerős leejtette az almát az utcán, majd megtörölte és beleharapott, 2 óráig hallgatta az asszonyát.(van hogy, cipővel járnak a lakásba, bent marad valami és a gyerek ott mászik négykézláb, paradoxon)

2014. júl. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Nem eszek földről, mert hiába takarítok rendszeresen, szobacicáink vannak. Akár naponta is takaríthatok, elég, hogy egyszer ne mossa meg a mancsát a jószág rendesen a macska wc után, és kész is egy jó kis megbetegedés a földről evés után.
2014. júl. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!